Witam..mam maly problem z lapka:/ CHodzi.oto,ze przed napieciem mam okolo33,5cm apo napieciu ponad37cm..Chcialbym zeby ta roznica byla mniejsza..Na bica dotychczas wykonywalemtakie cw.
Uginanie ramion ze sztanga
Uginanie w podporze okolano
Ugianie hantlem na przemian stojac..
TRIC:
Prostowanie ramion naw yciagu stojac
Wyciskanie francuskie sztangielek/sztangi w siadzie
Wyciskanie francuskie sztanga lezac
pompki w podporze tylem..
Moglby ktos zmienic ten trening tak aby Ta roznica miedy napieta i rozluzniona reka nie byla taka duza??
Podobno jezeli Triceps jest wiekszy to roznica jest mniejsza...Moze zatem cw.Trica 2rayz wtygodniu??jeden trening ciezki i drugi lzejszy??z gory dzieki za pomoc:)
Uginanie ramion ze sztanga
Uginanie w podporze okolano
Ugianie hantlem na przemian stojac..
TRIC:
Prostowanie ramion naw yciagu stojac
Wyciskanie francuskie sztangielek/sztangi w siadzie
Wyciskanie francuskie sztanga lezac
pompki w podporze tylem..
Moglby ktos zmienic ten trening tak aby Ta roznica miedy napieta i rozluzniona reka nie byla taka duza??
Podobno jezeli Triceps jest wiekszy to roznica jest mniejsza...Moze zatem cw.Trica 2rayz wtygodniu??jeden trening ciezki i drugi lzejszy??z gory dzieki za pomoc:)
SOM UN EQUIP !!!
Krzysztof Piekarz
nie mozesz miec 36 luz i 37 napietej bo sie nie da 
trica przy splicie raz a dobrze i wystarczy
Dzieki i pozdr.