SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Potrzebne zmiany??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1397
Witam..mam maly problem z lapka:/ CHodzi.oto,ze przed napieciem mam okolo33,5cm apo napieciu ponad37cm..Chcialbym zeby ta roznica byla mniejsza..Na bica dotychczas wykonywalemtakie cw.
Uginanie ramion ze sztanga
Uginanie w podporze okolano
Ugianie hantlem na przemian stojac..
TRIC:
Prostowanie ramion naw yciagu stojac
Wyciskanie francuskie sztangielek/sztangi w siadzie
Wyciskanie francuskie sztanga lezac
pompki w podporze tylem..
Moglby ktos zmienic ten trening tak aby Ta roznica miedy napieta i rozluzniona reka nie byla taka duza??
Podobno jezeli Triceps jest wiekszy to roznica jest mniejsza...Moze zatem cw.Trica 2rayz wtygodniu??jeden trening ciezki i drugi lzejszy??z gory dzieki za pomoc:)

SOM UN EQUIP !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53932
kolego ale to normalne jest nie mozesz miec 36 luz i 37 napietej bo sie nie da jedziesz masówke i łapa bedzie rosła

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1397
umnie to az 4cm.. :/troche duzo:/ Ate cw.ktore teraz wykonuje sa dobre??Aco z cw.Trica 2 razy na week??

SOM UN EQUIP !!!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53932
ja tez mam ok 4 cm z czasem sie wyrobi nie dygaj trica przy splicie raz a dobrze i wystarczy

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1397
mam nadzieje,ze z czasem sie wyrobi Dzieki i pozdr.

SOM UN EQUIP !!!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o ocene mojego planu treningowego

Następny temat

Mass - Hrumo

electro
Polecane artykuły