...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
238
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
3635
Czwartek 21.02.2008 (typujemy do czwartku do godz. 17.30)
1. Spartak Moskwa - Olympique Marseille X
2. Panathinaikos - Glasgow Rangers 1
3. Atletico Madryt - Bolton 1
4. Bordeaux - Anderlecht 1
5. Basel - Sporting Lizbona 2
...
Początkujący
Szacuny
2
Napisanych postów
6194
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
22325
Czwartek 21.02.2008 (typujemy do czwartku do godz. 17.30)
1. Spartak Moskwa - Olympique Marseille 1
2. Panathinaikos - Glasgow Rangers 1
3. Atletico Madryt - Bolton x
4. Bordeaux - Anderlecht 1
5. Basel - Sporting Lizbona 2
Piątek 22.02.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Genk - St. Truiden 1
2. Sparta Rotterdam - Utrecht 2
3. VfL Bochum - Hannover 96 1
4. ŁKS Łódź - Jagiellonia 1
5. Korona Kielce - Wisła Kraków 2
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
244
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
31168
Czwartek 21.02.2008 (typujemy do czwartku do godz. 17.30)
1. Spartak Moskwa - Olympique Marseille 1
2. Panathinaikos - Glasgow Rangers 1
3. Atletico Madryt - Bolton 2
4. Bordeaux - Anderlecht 1
5. Basel - Sporting Lizbona 2
...
Początkujący
Szacuny
22
Napisanych postów
2409
Wiek
33 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
17439
Tydzień 3
Sobota 23.02.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Birmingham - Arsenal 2
2. Fulham - West Ham 2
3. Newcastle - Manchester Utd 2
4. Nancy - Lens 1
5. Nice - Auxerre 1
6. PSG - Monaco x
7. Valencia - Recreativo Huelva 1
8. Sevilla - Saragossa x
9. Eintracht - Werder 2
10. Leverkusen - Schalke 2
11. Wolfsburg - Hertha x
12. Groclin - Legia 2
13. Widzew - Odra x
14. Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów 1
15. Torino - Parma 1
Niedziela 24.02.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 13.30)
1. Reading - Aston Villa 2
2. Blackburn - Bolton 1
3. Chelsea - Tottenham (neutr.) 1
4. Toulouse - Olympique Marsylia 2
5. Bordeaux - Lille 1
6. Deportivo - Espanyol 1
7. Osasuna - Atletico 2
8. Bayern - Hamburger SV x
9. Górnik Zabrze - Lech 2
10. Roma - Fiorentina 1
11. Sampdoria - Inter 2
"Everyone has a plan until they get punched in the face."
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
5444
Wiek
12 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
67816
Czwartek 21.02.2008 (typujemy do czwartku do godz. 17.30)
1. Spartak Moskwa - Olympique Marseille X
2. Panathinaikos - Glasgow Rangers 1
3. Atletico Madryt - Bolton 1
4. Bordeaux - Anderlecht 1
5. Basel - Sporting Lizbona X
Piątek 22.02.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Genk - St. Truiden 1
2. Sparta Rotterdam - Utrecht 2
3. VfL Bochum - Hannover 96 X
4. ŁKS Łódź - Jagiellonia 2
5. Korona Kielce - Wisła Kraków 2
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Najlepsi w środę:
1. 13sebik13_____4
.. niczym_ryl____4
.. slawle________4
.. susik89_______4
Rozstrzygnięcia:
1. Motherwell - Inverness 1
2. Arsenal - AC Milan X
3. Celtic - Barcelona 2
4. Fenerbahce - Sevilla 1
5. Olympique Lyon - Manchester Utd X
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
1290
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
32002
Tydzień 3
Sobota 23.02.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Birmingham - Arsenal 2
2. Fulham - West Ham 2
3. Newcastle - Manchester Utd 2
4. Nancy - Lens x
5. Nice - Auxerre 1
6. PSG - Monaco x
7. Valencia - Recreativo Huelva 1
8. Sevilla - Saragossa x
9. Eintracht - Werder 2
10. Leverkusen - Schalke 2
11. Wolfsburg - Hertha x
12. Groclin - Legia 2
13. Widzew - Odra 1
14. Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów 1
15. Torino - Parma 1
Niedziela 24.02.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 13.30)
1. Reading - Aston Villa 2
2. Blackburn - Bolton 1
3. Chelsea - Tottenham (neutr.) 1
4. Toulouse - Olympique Marsylia 2
5. Bordeaux - Lille 1
6. Deportivo - Espanyol 2
7. Osasuna - Atletico 2
8. Bayern - Hamburger SV x
9. Górnik Zabrze - Lech 2
10. Roma - Fiorentina 1
11. Sampdoria - Inter 2
"GdybymPrzechodziłPrzezCiemnąDolinęZłaSięNieUlękne,BoTyJestesZeMną"
...
Znawca
Szacuny
48
Napisanych postów
19680
Wiek
37 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
52823
Tydzień 3
Sobota 23.02.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Birmingham - Arsenal 2
2. Fulham - West Ham 1
3. Newcastle - Manchester Utd 2
4. Nancy - Lens 2
5. Nice - Auxerre 2
6. PSG - Monaco 1
7. Valencia - Recreativo Huelva 1
8. Sevilla - Saragossa 1
9. Eintracht - Werder 2
10. Leverkusen - Schalke 1
11. Wolfsburg - Hertha 2
12. Groclin - Legia 2
13. Widzew - Odra 1
14. Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów 2
15. Torino - Parma 2
Niedziela 24.02.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 13.30)
1. Reading - Aston Villa 2
2. Blackburn - Bolton 0
3. Chelsea - Tottenham (neutr.) 1
4. Toulouse - Olympique Marsylia 2
5. Bordeaux - Lille 1
6. Deportivo - Espanyol 1
7. Osasuna - Atletico 1
8. Bayern - Hamburger SV 1
9. Górnik Zabrze - Lech 2
10. Roma - Fiorentina 2
11. Sampdoria - Inter 2
Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ
...
Znawca
Szacuny
34
Napisanych postów
14568
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
53165
Tydzień 3
Sobota 23.02.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Birmingham - Arsenal 2
2. Fulham - West Ham 2
3. Newcastle - Manchester Utd 2
4. Nancy - Lens 1
5. Nice - Auxerre 1
6. PSG - Monaco x
7. Valencia - Recreativo Huelva 1
8. Sevilla - Saragossa 1
9. Eintracht - Werder 2
10. Leverkusen - Schalke 1
11. Wolfsburg - Hertha 1
12. Groclin - Legia 2
13. Widzew - Odra 1
14. Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów x
15. Torino - Parma 1
Niedziela 24.02.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 13.30)
1. Reading - Aston Villa 2
2. Blackburn - Bolton 1
3. Chelsea - Tottenham (neutr.) 1
4. Toulouse - Olympique Marsylia 2
5. Bordeaux - Lille 1
6. Deportivo - Espanyol 2
7. Osasuna - Atletico 2
8. Bayern - Hamburger SV 1
9. Górnik Zabrze - Lech 1
10. Roma - Fiorentina 1
11. Sampdoria - Inter 2
Zmieniony przez - bodymaker w dniu 2008-02-21 21:56:45
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
86
Wiek
37 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
3097
Tydzień 3
Sobota 23.02.2008
1. Birmingham - Arsenal 2
2. Fulham - West Ham X
3. Newcastle - Manchester Utd 2
4. Nancy - Lens 1
5. Nice - Auxerre 1
6. PSG - Monaco 1
7. Valencia - Recreativo Huelva 1
8. Sevilla - Saragossa 1
9. Eintracht - Werder 2
10. Leverkusen - Schalke 1
11. Wolfsburg - Hertha 1
12. Groclin - Legia 2
13. Widzew - Odra X
14. Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów 1
15. Torino - Parma 1
Niedziela 24.02.2008
1. Reading - Aston Villa 2
2. Blackburn - Bolton 1
3. Chelsea - Tottenham (neutr.) 1
4. Toulouse - Olympique Marsylia 2
5. Bordeaux - Lille 1
6. Deportivo - Espanyol 2
7. Osasuna - Atletico 2
8. Bayern - Hamburger SV 1
9. Górnik Zabrze - Lech 1
10. Roma - Fiorentina 1
11. Sampdoria - Inter 2
w życiu najpiękniejsze jest życie bo można żyć! :)