...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
244
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
31168
Wtorek 19.02.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Sheffield Wednesday - Coventry 1
2. Schalke - FC Porto 2
3. Liverpool - Inter Mediolan 1
4. Olympiakos Pireus - Chelsea 2
5. AS Roma - Real Madryt 2
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
238
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
3635
Środa 20.02.2008 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Motherwell - Inverness 1
2. Arsenal - AC Milan 0
3. Celtic - Barcelona 2
4. Fenerbahce - Sevilla 2
5. Olympique Lyon - Manchester Utd 2
...
Początkujący
Szacuny
22
Napisanych postów
2409
Wiek
33 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
17439
Środa 20.02.2008 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Motherwell - Inverness 1
2. Arsenal - AC Milan 1
3. Celtic - Barcelona 2
4. Fenerbahce - Sevilla X
5. Olympique Lyon - Manchester Utd 2
Zmieniony przez - WojTAS7 w dniu 2008-02-20 12:19:21
"Everyone has a plan until they get punched in the face."
...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
910
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
11088
Środa 20.02.2008 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Motherwell - Inverness 1
2. Arsenal - AC Milan x
3. Celtic - Barcelona x
4. Fenerbahce - Sevilla 1
5. Olympique Lyon - Manchester Utd 2
Czwartek 21.02.2008 (typujemy do czwartku do godz. 17.30)
1. Spartak Moskwa - Olympique Marseille 1
2. Panathinaikos - Glasgow Rangers 1
3. Atletico Madryt - Bolton 1
4. Bordeaux - Anderlecht 1
5. Basel - Sporting Lizbona 2
Piątek 22.02.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Genk - St. Truiden 1
2. Sparta Rotterdam - Utrecht 2
3. VfL Bochum - Hannover 96 1
4. ŁKS Łódź - Jagiellonia x
5. Korona Kielce - Wisła Kraków 2
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Najlepsi we wtorek:
1. DUDEK________3
.. sooo_________3
3. domer________2
.. fafarafa_7___2
.. QUEBLO_______2
.. Sparrowmen___2
Rozstrzygnięcia:
1. Sheffield Wednesday - Coventry odwołany
2. Schalke - FC Porto 1
3. Liverpool - Inter Mediolan 1
4. Olympiakos Pireus - Chelsea X
5. AS Roma - Real Madryt 1
UWAGA: Mecz Sheffield Wednesday - Coventry nie odbył się ze względu na zmrożoną płytę boiska. Wobec tego nie będzie on brany pod uwagę, a zamiast niego będzie do wytypowania dodatkowy mecz na weekend.
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Tydzień 3
Sobota 23.02.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Birmingham - Arsenal
2. Fulham - West Ham
3. Newcastle - Manchester Utd
4. Nancy - Lens
5. Nice - Auxerre
6. PSG - Monaco
7. Valencia - Recreativo Huelva
8. Sevilla - Saragossa
9. Eintracht - Werder
10. Leverkusen - Schalke
11. Wolfsburg - Hertha
12. Groclin - Legia
13. Widzew - Odra
14. Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów
15. Torino - Parma
Niedziela 24.02.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 13.30)
1. Reading - Aston Villa
2. Blackburn - Bolton
3. Chelsea - Tottenham (neutr.)
4. Toulouse - Olympique Marsylia
5. Bordeaux - Lille
6. Deportivo - Espanyol
7. Osasuna - Atletico
8. Bayern - Hamburger SV
9. Górnik Zabrze - Lech
10. Roma - Fiorentina
11. Sampdoria - Inter
s1-3., n1-2. Anglia - 1 liga
s4-6., n4-5. Francja - 1 liga
s7-8., n6-7. Hiszpania - 1 liga
s9-11., n8. Niemcy - 1 liga
s12-14., n9. Polska - 1 liga
s15., n10-11. Włochy - 1 liga
n3. Anglia - Puchar Ligi - Finał
...
Początkujący
Szacuny
13
Napisanych postów
16209
Wiek
37 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
131096
Tydzień 3
Sobota 23.02.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Birmingham - Arsenal 2
2. Fulham - West Ham 2
3. Newcastle - Manchester Utd 2
4. Nancy - Lens x
5. Nice - Auxerre 1
6. PSG - Monaco x
7. Valencia - Recreativo Huelva 1
8. Sevilla - Saragossa x
9. Eintracht - Werder 2
10. Leverkusen - Schalke 2
11. Wolfsburg - Hertha x
12. Groclin - Legia 2
13. Widzew - Odra x
14. Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów 1
15. Torino - Parma 1
Niedziela 24.02.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 13.30)
1. Reading - Aston Villa 2
2. Blackburn - Bolton 1
3. Chelsea - Tottenham (neutr.) 1
4. Toulouse - Olympique Marsylia 2
5. Bordeaux - Lille 1
6. Deportivo - Espanyol x
7. Osasuna - Atletico 2
8. Bayern - Hamburger SV x
9. Górnik Zabrze - Lech 2
10. Roma - Fiorentina 1
11. Sampdoria - Inter 2
...
Specjalista
Szacuny
74
Napisanych postów
34593
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
434066
Tydzień 3
Sobota 23.02.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Birmingham - Arsenal 2
2. Fulham - West Ham x
3. Newcastle - Manchester Utd x
4. Nancy - Lens 1
5. Nice - Auxerre 2
6. PSG - Monaco 1
7. Valencia - Recreativo Huelva 1
8. Sevilla - Saragossa 1
9. Eintracht - Werder 2
10. Leverkusen - Schalke 2
11. Wolfsburg - Hertha 1
12. Groclin - Legia 2
13. Widzew - Odra x
14. Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów x
15. Torino - Parma 1
Niedziela 24.02.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 13.30)
1. Reading - Aston Villa 1
2. Blackburn - Bolton 1
3. Chelsea - Tottenham (neutr.) 1
4. Toulouse - Olympique Marsylia 2
5. Bordeaux - Lille x
6. Deportivo - Espanyol 2
7. Osasuna - Atletico 1
8. Bayern - Hamburger SV 2
9. Górnik Zabrze - Lech 2
10. Roma - Fiorentina 1
11. Sampdoria - Inter 2
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...
...
Początkujący
Szacuny
4
Napisanych postów
1800
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
72338
Środa 20.02.2008 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Motherwell - Inverness 1
2. Arsenal - AC Milan 1
3. Celtic - Barcelona 2
4. Fenerbahce - Sevilla 1
5. Olympique Lyon - Manchester Utd X
...
Początkujący
Szacuny
22
Napisanych postów
2409
Wiek
33 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
17439
Czwartek 21.02.2008 (typujemy do czwartku do godz. 17.30)
1. Spartak Moskwa - Olympique Marseille 1
2. Panathinaikos - Glasgow Rangers 1
3. Atletico Madryt - Bolton 1
4. Bordeaux - Anderlecht 1
5. Basel - Sporting Lizbona 2
Piątek 22.02.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Genk - St. Truiden 1
2. Sparta Rotterdam - Utrecht 2
3. VfL Bochum - Hannover 96 2
4. ŁKS Łódź - Jagiellonia 1
5. Korona Kielce - Wisła Kraków 2
"Everyone has a plan until they get punched in the face."