SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

174 i 56 kg - pomocy ;]

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9161
Ok dzieki sprobuje dobrze ja ulozyc, jak co wstawie do oceny. A powiedz jak w moim przypadku trenowac na tej silowni?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2086
ja zazwyczaj trenuje split 3 raz na jakis czas 4 razy w tyg. za 2 tyg. wjezdzam z hst. Tobie polecam ten split 3x.

Ćwicze bo lubie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 620 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17140
Dzieki Za dobre Rady :)

Trening czyni Mistrza!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9161
split x3, hst xD a co to takiego ;] moglbys napisac dokladnie kiedy jakie partie ciala cwiczyc?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2086
W dziale trening jest pelno planow. Wystarczy tylko poszukac. Ja teraz mam trening pon. klata,bic sr. nogi, barki (normalnie nogi powinny byc na osobnej sesji ale teraz nie mam czasu na 4 treningi w tyg dlatego je polaczylem) pt. plecy, tric. o hst tez jest pelno tematow uzyj wyszukiwarki bo nie umiem w kilku slowach tego wytlumaczyc.

Jest to tylko 1 z metod laczenia partii. Mozna stosowac inne kombinacje ale trzeba zwracac uwage na pewne szczegoly. Wiecej macie w atlasie cwiczen.

Macie tu jeszcze atlas cwiczen pomoze wam zrozumiec co i jak:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/



Zmieniony przez - Dudek88 w dniu 2008-02-08 19:39:18

Ćwicze bo lubie

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mały problem :( dość bolesny :(

Następny temat

co sądzicie? co radzicie?

electro
Polecane artykuły