Czesc mam 17 latek cwicze cos kolo roku, malo co nabralem na masie;/ chcial bym was poprosic o pomoc aby mi ktos ulozyl diete wysoko bialkowa, i doradzil jakas odzywke. Jadlem juz monohydrant kreatyny z olimpu 1250mg, jabczan kreatyny z vitalmaxu. Prosze o pomocjavascript: test('
');
javascript: test('
');
');
javascript: test('
');BORYS
Krzysztof Piekarz
stary poczytaj posty podwieszone i uloz sobie diete bo to ona jest najwazniejsza przy budowaniu masy
jak juz to zrobisz to daj ja tutaj do oceny.