SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

bole w piszczelach przy dluzszym spacerze

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16842
witam
mam problem a mianowicie bola mnie lydki a dokladnie piszczele po dluzszym spacerze :/ bol uniemozliwia chodzenie jednak nie jest to ciagly bol po chwili odpoczynku bol ustaje , jednak po ponownym przejsciu znow boli to taki jakby obrzek nie potrafie nazwac
i tak na okraglo
nie jest to przesilenie treningowe napewno

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1477 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 35521
jesli bierzesz koks to od retencij wody

Żeby poczuc sie tak, jak czuje sie Bog !!!!!!!!!
[on]



VIDE CULL FIDE Patrz komu ufasz;!
pytac na forum a nie na gg!!!

...
Napisał(a)
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -3629 dzień Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 158206
eee tam od razu koks.

jak długie są te spacery?
od dawna tak masz?
bolą obie nogi?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16842
obie
jestem na omnadrenie i metanabolu
jest mozliwosc bolu przy dluzszym spacerze (obrzek)
chcialem sie upewnic
poki co sie nie martwie
mam nadzieje ze po odstawieniu bedzie si
dzieki chlopaki

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40441
wątpie zeby ktos powiedział Ci jeszcze wiecej niz Decadeuko

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4363
ja mam tak samo z tym ze bez zadnych koksow i tez nie wiem co z tym zrobic ani co to moze byc.
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1401

Na sucho to nawet trawa nie rosnie :)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gastrolog ze szpitala na Banacha

Następny temat

Biodro boli :(

electro
Polecane artykuły