Treści publikowane w tym dziale mają charakter informacyjny i stanowią wymianę doświadczeń użytkowników. Nie zastępują konsultacji lekarskiej, diagnozy ani indywidualnej porady medycznej.
W przypadku problemów zdrowotnych, podejrzenia choroby lub stosowania leków skonsultuj się z lekarzem lub wykwalifikowanym specjalistą.
Szacuny
31
Napisanych postów
2160
Wiek
39 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
16842
witam
mam problem a mianowicie bola mnie lydki a dokladnie piszczele po dluzszym spacerze :/ bol uniemozliwia chodzenie jednak nie jest to ciagly bol po chwili odpoczynku bol ustaje , jednak po ponownym przejsciu znow boli to taki jakby obrzek nie potrafie nazwac
i tak na okraglo
nie jest to przesilenie treningowe napewno
Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...
Szacuny
31
Napisanych postów
2160
Wiek
39 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
16842
obie
jestem na omnadrenie i metanabolu
jest mozliwosc bolu przy dluzszym spacerze (obrzek)
chcialem sie upewnic
poki co sie nie martwie
mam nadzieje ze po odstawieniu bedzie si
dzieki chlopaki
Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...