Szacuny
14
Napisanych postów
2058
Wiek
36 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
33403
Witam, czytalem troche o tej oliwie i mam problem. Teraz uzywam do smazenia tej oliwy z makro gaca d'oro czy jakos tak :P no i czy jest opłacalne uzywac jej do smazenia, skoro podobno przy smazeniu traci ona swoje wlasciwosci? i czy zamienic ja na ten olej ryzowy? jesli tak, to jaki polecacie i ile on mniej-wiecej kosztuje? pozdrawiam
"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."