Dlaczego wszędzie niemal masz po 5 serii? No chyba, że to już osobiste preferencje... swoją drogą nie wydaje Ci się, że po roku treningu powinieneś sobie sam radzić z układaniem planu?
A zauważ że pozmieniałem ilość powtórzeń...
Niezauważyłeś tego?? Poprostu zamiast 4 serri po 15 powtórzeń, dałem 5 serri ze spadającaymi powtórzeniami..
A zauważ że pozmieniałem ilość powtórzeń...
Niezauważyłeś tego?? Poprostu zamiast 4 serri po 15 powtórzeń, dałem 5 serri ze spadającaymi powtórzeniami..
