Witam!
Mam bardzo jasną karnację naprawdę bardzo i chciąłbym sobie ją jakoś przyciemnić sporo ale bez chodzenia na solarke i używania samoopalaczy(bo mam trądzik a po użyciu jeszcze większy)! Czy są jakieś tableteczki bezpieczne w użyciu i bardzo skuteczne??? Chodzi mi głównie o przyciemnienie twarzy!!!
Mam bardzo jasną karnację naprawdę bardzo i chciąłbym sobie ją jakoś przyciemnić sporo ale bez chodzenia na solarke i używania samoopalaczy(bo mam trądzik a po użyciu jeszcze większy)! Czy są jakieś tableteczki bezpieczne w użyciu i bardzo skuteczne??? Chodzi mi głównie o przyciemnienie twarzy!!!
Krzysztof Piekarz