Cze
RANO
3kapsy AAKG mono 5 gram + dexto 20g
30 min PRZED TRENINGIEM
aakg 4kaspy i krete 5g
PO TRENINGu
mono 5 g aakg 3 kapsy + dextro 40g
NIETRENINGOWE
5g rano 2 kapsy 5 g przed spaniem i 2 kapsy
tylko że to jest troche źle dla mnie bo: AAKG wolalbym brać tylko w treningowe tak ze 6 kapsow przed i 4 po ale wtedy rano, wieczorem i w nietreningowe nie mam transporte - moze bede za kazdym razem z kretka pil 1 miarke dextro (mama jakas treca tam jest 50 czy cos tylk oto raczej ml albo co ????) czy jechac z kretka bez specjalnego transportera i tylko po treningu dextro... i czy nie lepie j by bylo jak bym brac kretke np. 10g przed treningiem i 5g po niz rano te 5 g ? :E
Myśle żeby kupić tauryne i zamiast aakg jako transporter jak używac w nuietreningowe, i w treningowe rano a także przed spaniem
sry za bledy ale klawa mi sie psuje, licze na szybkie odp
RANO
3kapsy AAKG mono 5 gram + dexto 20g
30 min PRZED TRENINGIEM
aakg 4kaspy i krete 5g
PO TRENINGu
mono 5 g aakg 3 kapsy + dextro 40g
NIETRENINGOWE
5g rano 2 kapsy 5 g przed spaniem i 2 kapsy
tylko że to jest troche źle dla mnie bo: AAKG wolalbym brać tylko w treningowe tak ze 6 kapsow przed i 4 po ale wtedy rano, wieczorem i w nietreningowe nie mam transporte - moze bede za kazdym razem z kretka pil 1 miarke dextro (mama jakas treca tam jest 50 czy cos tylk oto raczej ml albo co ????) czy jechac z kretka bez specjalnego transportera i tylko po treningu dextro... i czy nie lepie j by bylo jak bym brac kretke np. 10g przed treningiem i 5g po niz rano te 5 g ? :E
Myśle żeby kupić tauryne i zamiast aakg jako transporter jak używac w nuietreningowe, i w treningowe rano a także przed spaniem
sry za bledy ale klawa mi sie psuje, licze na szybkie odp
Krzysztof Piekarz