...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Płomień Sosnowiec ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle 2:3
Jadar Radom - Resovia Rzeszów 3:2
AZS Politechnika AZS Częstochowa 0:3
Delecta Bydgoszcz AZS Olsztyn 0:3
Skra Bełchatów Jastrzębski Węgiel 3:1
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
5444
Wiek
12 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
67816
Płomień Sosnowiec ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle 3-2
Jadar Radom Resovia Rzeszów 1-3
AZS Politechnika AZS Częstochowa 0-3
Delecta Bydgoszcz AZS Olsztyn 0-3
Skra Bełchatów Jastrzębski Węgiel 3-2
...
Specjalista
Szacuny
74
Napisanych postów
34600
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
434089
Tabela typera PLS:
po 2 kolejkach:
1. el nino 17 (10)
2. kasteta 15 (8)
3. -kaczy- 14 (7)
4. Black Pete 13 (6)
5. dort 12 (6)
Grubmen 12 (5)
7. cygan132 11 (5)
ginger91 11 (5)
KafarXXL 11 (4)
10. wikt 10 (4)
11. f***master 5 (5)
Typerem kolejki został el nino który zdobył 10 punktów jest to pierwszy komplet w tej edycji typera, el nino jest również nowym liderem naszej zabawy.
Następna kolejka
typujemy do piątku 12.10 do godziny 18:30
Jastrzębski Węgiel Płomień Sosnowiec
AZS Olsztyn Skra Bełchatów
AZS Częstochowa Delecta Bydgoszcz
Resovia Rzeszów AZS Politechnika
ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle Jadar Radom
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
915
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
3069
wszystko spoko, tylko że 3 mecze z 4 kolejki jest rozgrywanych awansem ze względu na udział naszych drużyn w pucharach i tak np.
9.X.2007
PGE Skra - Wkręt-Met Domex (godz. 20)
10.X.2007
Asseco Resovia - Delecta (godz. 18)
Jastrzębski Węgiel - Mlekpol AZS (godz. 20)
9.X.2007.
PGE Skra - Wkręt-Met Domex 3:0
10.X.2007
Asseco Resovia - Delecta 3:0
Jastrzębski Węgiel - Mlekpol AZS 3:2
3 kolejka:
typujemy do piątku 12.10 do godziny 18:30
Jastrzębski Węgiel - Płomień Sosnowiec 3:0
AZS Olsztyn - Skra Bełchatów 3:2
AZS Częstochowa - Delecta Bydgoszcz 3:0
Resovia Rzeszów - AZS Politechnika 3:0
ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle - Jadar Radom 3:1
...
Ekspert
Szacuny
202
Napisanych postów
31902
Wiek
37 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
94099
9.X.2007.
PGE Skra - Wkręt-Met Domex 3:0
10.X.2007
Asseco Resovia - Delecta 3:0
Jastrzębski Węgiel - Mlekpol AZS 2:3
3 kolejka:
typujemy do piątku 12.10 do godziny 18:30
Jastrzębski Węgiel - Płomień Sosnowiec 3:0
AZS Olsztyn - Skra Bełchatów 1:3
AZS Częstochowa - Delecta Bydgoszcz 3:1
Resovia Rzeszów - AZS Politechnika 3:0
ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle - Jadar Radom 3:2
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
10067
Wiek
32 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
27778
9.X.2007.
PGE Skra - Wkręt-Met Domex 3:0
10.X.2007
Asseco Resovia - Delecta 3:0
Jastrzębski Węgiel - Mlekpol AZS 3:1
3 kolejka:
typujemy do piątku 12.10 do godziny 18:30
Jastrzębski Węgiel - Płomień Sosnowiec 3:0
AZS Olsztyn - Skra Bełchatów 1:3
AZS Częstochowa - Delecta Bydgoszcz 3:2
Resovia Rzeszów - AZS Politechnika 3:0
ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle - Jadar Radom 3:2
Scio me nihil scire. - Sokrates
We will never die, because we are UNITED !
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
9.X.2007.
PGE Skra - Wkręt-Met Domex 3:1
10.X.2007
Asseco Resovia - Delecta 3:0
Jastrzębski Węgiel - Mlekpol AZS 1:3
3 kolejka:
typujemy do piątku 12.10 do godziny 18:30
Jastrzębski Węgiel - Płomień Sosnowiec 3:1
AZS Olsztyn - Skra Bełchatów 3:2
AZS Częstochowa - Delecta Bydgoszcz 3:0
Resovia Rzeszów - AZS Politechnika 3:0
ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle - Jadar Radom 3:0
...
Początkujący
Szacuny
2
Napisanych postów
6194
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
22325
9.X.2007.
PGE Skra - Wkręt-Met Domex 3-0
10.X.2007
Asseco Resovia - Delecta 3-1
Jastrzębski Węgiel - Mlekpol AZS 3-1
3 kolejka:
typujemy do piątku 12.10 do godziny 18:30
Jastrzębski Węgiel - Płomień Sosnowiec 3-0
AZS Olsztyn - Skra Bełchatów 2-3
AZS Częstochowa - Delecta Bydgoszcz 3-0
Resovia Rzeszów - AZS Politechnika 3-0
ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle - Jadar Radom 3-0
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
5444
Wiek
12 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
67816
9.X.2007.
PGE Skra - Wkręt-Met Domex 3:0
10.X.2007
Asseco Resovia - Delecta 3:1
Jastrzębski Węgiel - Mlekpol AZS 3:0
3 kolejka:
typujemy do piątku 12.10 do godziny 18:30
Jastrzębski Węgiel - Płomień Sosnowiec 3:0
AZS Olsztyn - Skra Bełchatów 2:3
AZS Częstochowa - Delecta Bydgoszcz 3:1
Resovia Rzeszów - AZS Politechnika 3:0
ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle - Jadar Radom 3:1