Szacuny
0
Napisanych postów
1
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
17
Siemka jestem w listopadzie 14latkiem mam problem waże tylko 41kg przy wzroście 160cm znaczna część mojego ciała to mięśnie z pozoru wyglądam niegrożnie lecz to tylko pozory moge sie pochwalić że sam daje sobie rade z kolegami o głowe wyszszymi i znacznie cięższymi:).Jedynym moim problemem to waga a za tym idzie także wzrost:( do tego czasu być może moja waga jest taka mała ponieważ ciągle ćwicze a szczególnie ostro przez rok ćwiczyłem ale teraz postawiłem na wagę i zjechałem ostro w duł z ćwiczeniemi.Wieć chce nabrać na masie plis ułużcie mi plan jaki bym miał stosować co jeść jak jeść i kiedy. Z góry dzieki.
POZDRO
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
14 latek chyba juz umie czytac . posty podwieszone sie klaniaja .
poza tym w wieku 14 lat osobiscie darowalbym sobie diete i pogral w pilke , ew. trening domatora
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
myślę, że koledzy dobrze Ci doradzili, bo 14lat to za wczesnie na jakies zabawy w pudziana, masz mlody organizm ktory stale rosnie i jak na razie do 16 lat proponuje sie skoncentrowac na cwiczeniach i grach ogolnorozwojowych
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
ja mam podobnie tylko waże 50 kg 1 wzrost 168 cm zakup drążek i podciągaj sie na nim i rób inne ćwiczenia kture nie obciążają kręgosłupa.a co do tematu to jedz mięso twarogi i kasze zwłaszcza gryczaną i inne zdrowe żeczy dla urozmaicenia diety.tekie coś ci nie powinno zaszkodzić,a i jeszcze kup sobie jakieś witaminy.