SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Aby moc była ze mną ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6764
Witam ... (staż ponad 2 lata, dieta jest ) mam dylemat. Troche naczytałem się ale dalej nie jestem zdecydowany. A konkretniej to chodzi mi jaki lub jakie staki kreatynowe wybrać ...
Mam wątpliwości ponieważ miałem kilka cykli na mono z bardzo dobrym skutkiem .. potem był Nitrobolon 2 i praktycznie nie działał, a dieta była ... , potem były dwie puchy Cell Pumpa i także nic :( hmm zastanawiam się czy jestem oporny na jabłczan ? hmm nie wiem ...

Więc myślałem o Stormie i Shock Therapy ?? Jak myślicie dobre dla mnie rozwiązanie ??
Myślałem też na XP ... albo inny stak ? ale jaki ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 503 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10016
jak nie spróbujesz to sie nie przekonasz
XP odradzam
a co do Shocka i Storma to jak najbardziej-dają ładnego kopa
jak to nie zadziała to inwestuj w zwykłe mono:)
pzdr
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ano widzisz jak to jest..
Skoro nie odczuwałeś działania w/wymienionych sprzętów , trudno przewidzieć jak Cię poklepie coś innego. Nie będziesz wiedział dopóki nie przetestujesz.

A skoro mono działa bardzo dobrze..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6764
Tzn. działało bo miałem gdzieś 3 cykle i ostatni to już słabiutko, pierwsze dwa super :) ale to było dawno :) więc nie wiem co wybrać ...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 503 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10016
nikt Ci nie zagwarantuje ze cos konkretnego na Ciebie podziała
kazdy organizm to kwestia indywidualna
no ale Storm+shock to niezły stuff
może zmien trening? albo popraw diete?
albo spróbuj jakiegos dopalacza przedtreningowego bez krety
wybór należy do Ciebie
pokecałbym własnie storm+shock, HP, KO lub GM
albo jakis dobry ester-Cr2 lub Orotine Man
lub przedtr-No shotgun, WF, WB
masz troche możliwości
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mega zestaw

Następny temat

Xpand,Mono,Dextro - co po xp?

electro
Polecane artykuły