Witam wszystkich forumowiczów. Mam pytanko. Cwicze ok 2 tygodni oczywiscie ogólnorozwojówkę. Wczesniej troche cwiczylem jednak bez zadnych sukcesów. Czy moge do ogólnorozwojówki stosowac gainera ??? Chcialbym tyc juz od poczatku. Dokladnie chodzi mi o produkt BSN TRUE MASS.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Jeżeli nie masz diety to kupowanie gainera jest zbędne na pierwszym miejscu jest dieta potem wg braków gainer itp.
Zmieniony przez - NameNotDis w dniu 2007-09-17 17:54:44
Zmieniony przez - NameNotDis w dniu 2007-09-17 17:54:44
Yo, yo mada faka bicz!
...
Zapomnialem jeszcze dodac ze mam 18 lat i waze 65 kg przy 178 cm wzrostu !!! Dietke tez mam !!! Oczywiste !!!
...
I jeszcze co wogóle sądzicie o true-mass . Wybralem jego poniewaz jest to czysty gainer weglowodany bialka glutaminka minerały bez zadnej kreatyny i naturalnych steroli , które uwazam ze sa mi nie potrzebne. Pomózcie !!!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz