SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co lepiej dobrać XP? KO? Nitro2?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 18766 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78763
Siema)

Za pkt Olimpu biorę sp80 3200g, 2x Omegę 3 Gold i Vitamin multiple sport, dieta jest, trening też, do tego najpewniej dokupię mono vitala 500g i myślałem nad jakimś stackiem... I tu pojawia się moje pytanie...
Jaki stack, żeby ładnie poszła masa i nienajgorzej siła, a żeby cena nie była kosmos?
Czy lepiej XP czy KO, czy może nitro2? Czy może jakieś inne propozycje?
czekam na odp i z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 18766 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78763
no niestety... ALe chyba jednak łyknę XP bo nawet z tym mono vitala bd miał chyba przesyłkę gratis, tak że git, a o efektach to się zobaczy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1345 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24658
który nie wybierzesz i tak będzie dobrze
osobiście polecam xp

"Życie jest za krótkie zeby być małym by Andreas Munzer"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 18766 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78763
właśnie też tak się skłaniam, bo KO z deka mało jak za tą cenę i podobno rewelacji nie ma, a po nitro dużo spada, a może coś oprócz tych polecasz?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1345 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24658
skąd masz niby informacje ze po nitro duzo spada ??

Zmieniony przez - Pietruch88 w dniu 2007-09-15 14:12:53

"Życie jest za krótkie zeby być małym by Andreas Munzer"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 18766 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78763
nom znajomi jak brali, to bardzo ładnie ich pompowało, a później mimo diety zchodziło dość sporo...(
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 18766 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78763
Nikt więcej się nie wypowie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 503 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10016
ja obstaje przy KO
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 18766 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78763
jaki powód?;->
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 503 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10016
bo zadziałało lepiej niz XP
przyrost masy i siły lepszy
łaczyłem jedną puche KO ze zwykłą kretą i było całkiem spoko
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14414
Ja bym wziął nitro 2. Kiedys dawno - jak sie jeszcze nie mialo duzego pojecia - mialem male pudelko 250g -bez serii v.i.p - zjadlem to w 2 tygonie, pomimo, ze bylo to bardzo krotko bylem bardzo zadowolony spadkow nie zanotowalem. Jakbys kupil 700g i jadl razem z mono to bylbys zadowolony.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 18766 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78763
to fajnie;/ na 3 propozycje i 3 ludzi 3 różne zdania;/
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki + boks

Następny temat

Kreatyno-odporny ??

electro
Polecane artykuły