Siema
)
Za pkt Olimpu biorę sp80 3200g, 2x Omegę 3 Gold i Vitamin multiple sport, dieta jest, trening też, do tego najpewniej dokupię mono vitala 500g i myślałem nad jakimś stackiem... I tu pojawia się moje pytanie...
Jaki stack, żeby ładnie poszła masa i nienajgorzej siła
, a żeby cena nie była kosmos?
Czy lepiej XP czy KO, czy może nitro2? Czy może jakieś inne propozycje?
czekam na odp i z góry dzięki
)
Za pkt Olimpu biorę sp80 3200g, 2x Omegę 3 Gold i Vitamin multiple sport, dieta jest, trening też, do tego najpewniej dokupię mono vitala 500g i myślałem nad jakimś stackiem... I tu pojawia się moje pytanie...
Jaki stack, żeby ładnie poszła masa i nienajgorzej siła
, a żeby cena nie była kosmos?
Czy lepiej XP czy KO, czy może nitro2? Czy może jakieś inne propozycje?
czekam na odp i z góry dzięki

Krzysztof Piekarz
(