Witam wszystkich forumowiczów. Zaczynam nowy temat ponieważ mam ogromny problem i juz nie wiem co mam robić... A mianowicie mam 17 lat 175 cm wzrostu i uwaga ! przy tym wzroscie waże tylko 48 kg sama skóra i kosci aż wstyd ;( Dodam jeszcze że sporo jem i cwicze tzn narazie zaczynam można powiedzieć że od zera bo nastapiła wakacyjna przerwa ;p Jak cwiczyłem to brałem białko serwatkowe (wszamałem tego ok 3kg a nawet potem siegnełem po kreatyne i nic kompletne zero ;( Ludzie błagam pomóżcie mi daradzcie co mam brać, bo ja juz naprawde nie mam sił... Kumple nic nie biora mało jedza a fajnie wygladaja a ja... szkoda godać.
Prosze o poważne podejscie do tematu i z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi.
Prosze o poważne podejscie do tematu i z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi.
Krzysztof Piekarz
