Mam pytanie zamierzan troche zrzucic wagi tak 8 kg i mam do dyspozycji ok 200 zl chcialbym sie zapytan co byloby najlepszym rozwiazaniem...moj osobisty typ to Thyroterm jako spalacz i GL-6 firmy premium jako antykatabolik...(nie wiem czy to dobry suplement ale skled jako glutamina ma zachecajacy)..Prosze o opinie i porady ....dziekuje
nadzieja jest zatapialna
Krzysztof Piekarz