SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Prosze o porade.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15962
Mam pytanie zamierzan troche zrzucic wagi tak 8 kg i mam do dyspozycji ok 200 zl chcialbym sie zapytan co byloby najlepszym rozwiazaniem...moj osobisty typ to Thyroterm jako spalacz i GL-6 firmy premium jako antykatabolik...(nie wiem czy to dobry suplement ale skled jako glutamina ma zachecajacy)..Prosze o opinie i porady ....dziekuje

nadzieja jest zatapialna

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51895 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351418
coś więcej o sobie? bf?

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15962
ogolnie sport caly czas ok 6 lat..silownia z przerwami jestem po cyklu na mase trwal 2 misiace teraz zrobilem tydzien regeneracji waga 1-2 kg wzrost 182...nie wiem co jeszcze...dieta saly czas trening 4 razy w tyg..

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15962
no i..?

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51895 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351418
wiek, doświadczenie ze spalaczami, poziom tłuszczu.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15962
Chryste czy do okreslenia sie w celu dobrego antykatabolika przy diecie redukcyjnej musisz tyle inf miec....ja wiem ze chcesz dobrze i cieszy mnie to ale mam juz pewna wiedze i chcialbym tylko informacje co sadzicie o tym produkcie jako antykatabolik czy moze polecacie cos lepszego...nie wiem nie bralem dlatego pytam a Ty od razu bys chcial rozmiar wszystkiego i czym jezdze....

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1996
Witam,widze ze dluga droga chyba ze latwo gubisz kg.Wlasnie jestem na koncu cyklu masowego przed ktorym udalo mi sie zgubic 7.5kg.Zrobilem to na nie uwierzycie.....kreatynie Treca.Zwykly monohydrat z dexstroza tyle ze dieta dosc restrykcyjna a mianowicie:rano po 5 gram kreat+dextro,platki z mlekiem po 20 minutach.po 3 godzinach ryz z warzywami i gotowana piersia z indyka.W poludnie ze dwa jogurty 125gr kazdy i na wieczor tunczyk w puszce.Oczywiscie druga porcja kreatyny tuz po treningu i tak mniej wiecej 3 miesiace.Mam nadzieje ze cos znajdziesz w tej odpowiedzi.Pozdrawiam

Jesli wiesz ze chcesz to zrobic,zrob to,tylko dobrze...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clout + HMBolon dawkowanie ?

Następny temat

Co doradzicie ??

electro
Polecane artykuły