...
Witam, mieszkam w Zabrzu. Chciałbym zacząć przygodę ze SW. Blisko mnie znajduje się sekcja KB treningi 4 razy w tygodniu, w Gliwicach znajduje się również sekcja MB(ale startuje się w formule MB jak i MT) ale tylko 2 razy w tygodniu. Więc mam dylemat, do Gliwic mam trochę daleko ale ewentualnie mógł bym dojeżdżać, nie wiem co wybrać myślę, że w dwa lata nauczę się zdecydowanie więcej na KB ponieważ jest aż 2 razy więcej treningów, za porównywalną cenę.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
na Twoim miejscu wybrałbym w tej sytuacji kicka
"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."
...
Juuuuuuuuuuupi!!!!! Dzisiaj jadę taksówką przez Wajdy a na miejscu szyldu KICK BOXING piszę THAI BOXING i Kick!!! Juuuuuuuppppiiiii!! Tylko nie wiadomo czy trener dobry czy może ten sam co od Kicka , może ktoś wie?? To może też ze 4 razy w tygodniu?? Poszukam jakiś info
...
Ty się tak chłopie nie ciesz. Często jest tak, że kluby kick boxingu przemianowują się na tajboxing bo tak modniej i dla zmyłki dodają trochę łokci, kolan i klinczu. No i przede wszystkim podnoszą cenę o 20zł i obcinają w tej cenie ilość zajęć 

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."
...
może nie
Przejdź się, sam zobaczysz i zdecydujesz
Przejdź się, sam zobaczysz i zdecydujesz"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."
...
Ty się tak chłopie nie ciesz. Często jest tak, że kluby kick boxingu...
Podpisuję się
Podpisuję się
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz