Chcąc wyeliminować tłuszcze z posilków okołotreningowych rozłóżyłem je po równo w pozostałych posilkach i stąd ta zmiana.
Tak liczy się bilans dnia. Jeśli chodzi natomiast o posilek zawierajacy węglowodany to proponowałbym go zjeśc na 2-3 godzinki przed pójściem spać.
Jeśli chodzi o Twoje ostatnie pytanie żródlem nasyconych kwasów tłuszczowych zamiast masła może byc ser półtłusty oraz mleko, pamiętaj jednak że ser oraz mleko są takze źródlem bialka oraz niewielkich ilości węglowoodanow.
Zmieniony przez - Mateo 1983 w dniu 2007-08-06 13:55:24
Tak liczy się bilans dnia. Jeśli chodzi natomiast o posilek zawierajacy węglowodany to proponowałbym go zjeśc na 2-3 godzinki przed pójściem spać.
Jeśli chodzi o Twoje ostatnie pytanie żródlem nasyconych kwasów tłuszczowych zamiast masła może byc ser półtłusty oraz mleko, pamiętaj jednak że ser oraz mleko są takze źródlem bialka oraz niewielkich ilości węglowoodanow.
Zmieniony przez - Mateo 1983 w dniu 2007-08-06 13:55:24
"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html