Już trochę postów z pytaniami napisałem ale ten jeden poza kolejnością - dotyczy wyskoku dosiężnego, czy trenując 5 razy w tygodniu - około 11.30 zaczynam warto popołudniu - koło 17.00 robić program wyskoku np. ze strony którą kiedyś pisałeś - gregry.prv.pl chyba. chodzi mi o to czy nie wpłynie on na wydajność treningu zasadniczego i przy 15lat 178wzrostu 73kg pół roku ćwiczenia dziesięcioboju (ale wyskok z nabiegu mam pod 70 cm a 60m 7.8-9).
napisałem jeszcze trzy posty, na tej stronie są, nie wszystkie odpowiedzi mnie satysfakcjonują i jeśli ty byś mógł sensownie coś napisać to będę bardzo wdzięczny, sorry że tyle tych pytań ich zadaje ale czuję chaos w swoim treningu, przerwy co chwila na tydzień, nieregularność, choroby itd. PLZ odpowiedz (im obszerniej tym lepiej)
napisałem jeszcze trzy posty, na tej stronie są, nie wszystkie odpowiedzi mnie satysfakcjonują i jeśli ty byś mógł sensownie coś napisać to będę bardzo wdzięczny, sorry że tyle tych pytań ich zadaje ale czuję chaos w swoim treningu, przerwy co chwila na tydzień, nieregularność, choroby itd. PLZ odpowiedz (im obszerniej tym lepiej)
NO PAIN - NO GAIN
Krzysztof Piekarz