jest taki patent ze nie mam imadla ..moze wiocha ale nigdy nie bylo az tak potrzebne ze musialem kupic (ale kicha)
a i ogolnie to zdjecie wolnoibiegu
http://murka.net/~elippe/xxx/Zdjecia/Obraz.jpg zauwazylem ze nie ma jednego zeba na nim
wiec idzie wdo wymiany .... chyba jednak i tak sa zabki starte
no i ogolnie to wolnobieg ;p dopiero wkraczam w swiat rowerow wiec musze sie jeszcze poduczyc ;) wczoraj wylewalem ostatnie poty przy odkrecaniu wolnobiegu ..zastanawialem sie co jest do ****y poszukalem w necie i nie tylko ja mialem problemy z odkreceniem tego cacka
aha i ocencie na podtsawie ostatniego zdjecia czy to jest przyczyna slizgajacego sie lancucha
Zmieniony przez - damian6234 w dniu 2007-07-06 11:20:26
a i ogolnie to zdjecie wolnoibiegu
http://murka.net/~elippe/xxx/Zdjecia/Obraz.jpg zauwazylem ze nie ma jednego zeba na nim
wiec idzie wdo wymiany .... chyba jednak i tak sa zabki starte
no i ogolnie to wolnobieg ;p dopiero wkraczam w swiat rowerow wiec musze sie jeszcze poduczyc ;) wczoraj wylewalem ostatnie poty przy odkrecaniu wolnobiegu ..zastanawialem sie co jest do ****y poszukalem w necie i nie tylko ja mialem problemy z odkreceniem tego cacka
aha i ocencie na podtsawie ostatniego zdjecia czy to jest przyczyna slizgajacego sie lancucha
Zmieniony przez - damian6234 w dniu 2007-07-06 11:20:26
