Szacuny 9 Napisanych postów 700 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12869

...
Wisła tak konstruuje kontrakty, że niech ich drzwi ścisną
sytuacja podobna jak Ouattary z Legii.

...
Dziś o godzinie 11:00 piłkarze Lecha Poznań opuścili Zakopane. Autokarem udali się do Wodzisławia, gdzie o godzinie 16:00 rozegrają sparing z Odrą.

Po meczu lechici zjedzą kolację i pojadą do Poznania.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...

Paweł Linka bramkarz Kolejorza rozpoczyna testy w zespole trenera Mariusza Kurasa i w dzisiejszym meczu zagra w barwach odry wodzislaw

...
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Odra Wodzisław - Lech Poznań 0:0

Lech ( I połowa): Kotorowski - Kikut, Dymkowski, Tanevski, Bosacki, Zając, Murawski, Injac, Wilk, Reiss, Rengifo

Lech (II połowa): Dolha - Woźniak, Kucharski, Tanevski, Kazimierczak - Florian, Scherfchen, Pitry, Micanski, Witczak, Seslija

W meczu sparingowym rozegranym w Wodzisławiu Lech Poznań zremisował z Odrą 0:0.

W drodze ze zgrupowania w Zakopanem piłkarze Lecha Poznań zawitali do Wodzisławia Śląskiego, by rozegrać sparing z Odrą. Spotkanie lepiej rozpoczęli gosparze i to oni przez pierwsze 30 minut posiadali zdecydowaną przewagę. Podopieczni trenera Mariusza Kurasa stworzyli sobie kilka bardzo groźnych sytuacji i Krzysztof Kotorowski musiał wspinać się na wyżyny swoich umiejętności by nie dopuścić do straty bramki. Lechici przebudzili się w ostatnim kwadransie. Najlepszą okazję do wyprowadzenia Kolejorza na prowadzenie miał Hernan Rengifo, ale jego uderzenie obronił Krzysztof Pilaż.

Podobnie jak w sparingu z Podbeskidziem trener Franciszek Smuda na drugą połowę wypuścił niemal zupełnie inny skład. Na boisku pozostał jedynie Zlatko Tanevski. Po przerwie na słowa uznania w ekipie Kolejorza zasłużył na pewno Maciej Scherfchen, którzy "dzielił i rządził" w środku pola, jak również nękał testowanego w bramce Odry Pawła Linkę, groźnymi strzałami.

...
Spoko pawel_mack, myślę, że kibiców Lecha tu nie brakuje i każdy będzie się starał jakieś ciekawe info wrzucić. Dobrze, że mamy teraz swój temat tak jak inne popularne kluby.

...
Lech Poznań - Łódzki Klub Sportowy 0:0

Lech (I połowa): Kotorowski - Kikut, Dymkowski, Tanevski, Bosacki - Zając, Scherfchen, Murawski, Injac, Wilk - Reiss.

Lech (II połowa): Binkowski - Woźniak, Dymkowski, Kucharski, Radovanović - Florian, Injac, Koman, Wilk - Micanski, Seslija.

Mecz rozegrano w Szamotułach.

Drugi bezbramkowy remis z rzędu. Miejmy nadzieję, że poprawa w grze obronnej będzie trwała, a wraz ze zmniejszeniem obciążeń poprawi się skuteczność.