orientuje sie ktos ile minimalnie mozna wplacic na bwin/bet-at-home? i po wplaceniu ile razy kasa trzeba obrocic, zeby moc wyplacic? oraz - ile minimalnie mozna wyplacic?

na BAH zalozylem konto ostatnio nic nie wplacajac, ale wiem ze nei ma ograniczen ani minimalnej wpłaty ani minimalnej wypłaty wiec jest za***iscie

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Znawca
i jeszcze jedno erminho .. jak Polska straciła bramkę to Bąka nie było na boisku

...
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Jakby ktoś nie mógł spać to o 2.30 w TVP2 rozpocznie się transmisja rewanżowego meczu finału Copa Libertadores: Gremio-Boca.

Wprawdzie w pierwszym meczu Argentyńczycy wygrali 3:0 i raczej jest już pozamiatane, ale zawsze.

...
Szkoda, że jest ta różnica czasu, bo chętnie bym obejrzał.
...
Znawca
bandycka pora, kiedyś o tej porze oglądałem Copa America i to jeszcze wtedy kiedy wszyscy grali rezerwami

Specjalista
Holandia zmierzy się z Serbią w finale piłkarskich mistrzostw Europy do lat 21. Gospodarze imprezy wygrali z Anglią po rzutach karnych 13:12, a Serbowie pokonali Belgię 2:0.
Spotkanie Serbii z Belgią sędziował Robert Małek. Bramki na wagę awansu strzelili Aleksander Kolarov (4) i Dragan Mrdja (87).

Z kolei w pojedynku Holandii z Anglią po 90 minutach gry był remis 1:1. Anglicy prowadzili od 39. minuty po strzale Leroya Lity. Do dogrywki w 89. minucie spotkania doprowadził Maceo Rigters.

Finał zostanie rozegrany 23 czerwca w Groeningen. Z kolei 21 czerwca Portugalia zagra z Włochami, a stawką gry będzie awans do igrzysk olimpijskich w Pekinie. Półfinaliści mistrzostw mogą być już pewni udziału w olimpiadzie.

Wyniki półfinałów:

Holandia - Anglia 1:1 (0:1, 1:1), w karnych 13:12
Bramki: Maceo Righters (89 min.) - Leroy Lita (39 min.).

Zmieniony przez - wikt w dniu 2007-06-21 09:18:45

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...