SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W oczekiwaniu na nastepny mecz...Rozmowy o wszystkim (III)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
ja tez zawsze zasypiam jak się budze na jakąś transmisje około 4,5 nad ranem, tak było np. z MŚ w siatkówce ... potem jestem na siebie zły

Zmieniony przez - bodymaker w dniu 2007-05-06 21:32:03

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Dzisiaj mama do mnie mówi: to nie wiedziałeś że w Boksie są takie opóźnienia? ma być o 4 a jest o 5

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Ale to Alkmaar ma pecha. Dopiero co przegrali w ostatniej chwili Mistrzostwo Holandii, a dzisiaj przegrali finał Pucharu z Ajaxem 8:7 w karnych.

Stare chłopy na trybunach płakały jak dzieci.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Kiedys czekałem do pierwszej w nocy na walke Tysona z jakimś drewnianym białasem (w tej walce dostało się też sędziemu), oglądam całą gale bokserską, od 22:00, nuuudy, nuuudy, śpiący się robie i wkońcu na ringu pojawia się "Bestia" i pierwszym ciosem powala przeciwnika .... walka trwała coś z 5 sekund zdenerwowałem sie nie na żarty

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
oglądałem gdzieś od 60'
brzydkie zachowanie Gabriego
a karne pewnie wykonywali gracze obu drużyn
ale wszystko się kiedyś kończy

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Ja czekałem na siatkówkę to było rok temu Liga Światowa mecz o 3 w nocy. Najpierw ustawiłem budzik na 3 położyłem sie i nie mogłem zasnąć leżałem gdzieś do 24 później stwierdziłem że już mi się nie opłaca iść spać. Sam się zdziwiłem że nie usnąłem oglądałem jakiś film, później cały mecz i poszedłem spać o 5 ale to był jednorazowy incydent.

Zmieniony przez - wikt w dniu 2007-05-06 21:59:16

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
za***istą gierke sobie ściągnąłem
Virtua Tennis 3 kozak gra

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
przez co to ściągałeś ?

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
z torrenta

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
fajnie sie w to gra? ja wymiatałem ale w Tennis Master Seriers

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Korupcja w polskiej piłce

Następny temat

ręka - rzut posredni czy nie?

WHEY premium