SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W oczekiwaniu na nastepny mecz...Rozmowy o wszystkim (III)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Skrzydłowy Valencii i reprezentacji Hiszpanii Vicente Rodriguez nie zagra przez pięć tygodni z powodu kontuzji jakiej nabawił się w ćwierćfinałowym meczu Ligi Mistrzów z Chelsea Londyn (1:1).
Vicente nie zagra więc w rewanżu na Mestalla i ominą go ewentualne mecze półfinałowe jeśli Valencia awansuje kosztem Chelsea.

26-letni piłkarz uważany przez wielu piłkarskich ekspertów za najlepszego skrzydłowego Hiszpanii (obok prawoskrzydłowego Joaquina - który także gra w ekipie z Walencji), nie będzie mógł pomóc swojej drużynie także w arcyważnych meczach ligowych z FC Sevillą i Realem Madryt.

Vicente jest piłkarzem, którego często trapią kontuzje i nie pozwalają mu na długo pozostawać w najwyższej formie. Właśnie z powodu kontuzji skrzydłowy nie pojechał na mundial do Niemiec.

W niedzielę Valencia zmierzy się w Primera Division z walczącym o utrzymanie Athletic Bilbao.

Źródło : Onet




Spore osłabienie, to może być szansa dla Chelsea.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gokuson TEAM SFD Administrator
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 9037 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 120900
@wikt: Szansa.. byc może. Wydaje mi się ze jednak Valencia sobie poradzi grając u siebie, nawet mimo tego ze stracili dobrego gracza.

Certyfikowany dietetyk i trener personalny
Najlepsze odżywki i suplementy -> http://sklep.sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Brazylijczyk Felipe Massa z Ferrari wygrał kwalifikacje przed niedzielną Grand Prix Malezji Formuły 1 na torze Sepang. To czwarte w karierze pole position dla tego zawodnika. Robert Kubica, polski kierowca BMW-Sauber, zajął dobre 7. miejsce.
Wraz z nim z pierwszej linii wystartuje mistrz świata Hiszpan Fernando Alonso (McLaren). Trzecie miejsce w kwalifikacjach zajął Fin Kimi Raikkonen (Ferrari), lider klasyfikacji generalnej MŚ, a czwarte Brytyjczyk Lewis Hamilton (McLaren). Obaj wystartują z drugiej linii.

Z trzeciej ruszą - 5. w kwalifikacjach Niemiec Nico Rosberg (Williams) i jego rodak Nick Heidfeld (BMW-Sauber), zaś z czwartej - Kubica i Włoch Jarno Trulli (Toyota).

W pierwszej części kwalifikacji, z której do dalszych jazd awansowało 16 najszybszych kierowców, najlepszy czas uzyskał Alonso. Drugi był Hamilton, a trzeci Raikkonen. Tuż za nim uplasował się Kubica, zaś na 6. pozycji sklasyfikowany został jego kolega ze stajni Heidfeld.

Druga część, w której odpadło kolejnych sześciu kierowców, zakończyła się zwycięstwem Alonso. Drugi czas uzyskał Massa, a trzeci Hamilton. Kubica uzyskał 5. czas. Przed nim znalazł się Raikkonen, a tuż za nim Heidfeld. W tej fazie rywalizacji odpadł Włoch Giancarlo Fisichella (Renault), zajmując 12. miejsce. Kierowca ten przed rokiem triumfował na torze Sepang.


P.S. Jak by Kubicy nie zablokował na pierwszym zakrecie R. Schumacher to by było z pewnością lepiej.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1096
wstyd mi za moje miasto i kibiców Górnika. Prawie bym sie z kolegą z paroma ciulał bo przeszkadzało im ze wychodziłem z kościoła z koszyczkiem. d****e

Nie staram sie być lepszy od kogoś. Codziennie staram sie być lepszy, niż byłem wczoraj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
Palermo przegrało, Matusiak znowu cały mecz przesiedział na ławce...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
olać OE , Serie A jutro przecież F1 Oby Kubica połknął już na I-ym zakręcię Haidfelda ... ciota tylko się mądrzy .

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
on sie madrzy bo Niemiec

Robert z nim wygra to sie zamknie

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
portsmouth 2:1 MU

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 334 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1626
Liverpool zwycięski :)

Nigdy nie będziesz szedł sam. To jest "Anfield"



Nigdy nie będziesz szedł sam.
To jest Anfield !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Ja jutro wyścig, tylko początek oglądne później do kościoła, jedna msza w dzień, nie mam innego wyjścia, ale liczę na wasze komentarze o przebiegu wyściugu.

Mój typ:
1. Alonso
2. Raikkonen
3. Massa

Pozdro

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Korupcja w polskiej piłce

Następny temat

ręka - rzut posredni czy nie?

WHEY premium