SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W oczekiwaniu na nastepny mecz...Rozmowy o wszystkim (III)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
ja oglądałem cały turniej Copa America 99' mecze o 2 w nocy

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1675 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10810
ja tez ale chyba troche pozniej niz 99' Uparlem sie i ogladalem... Teraz juz troszke zmadrzalem Wenezuela-Chile bym juz nie ogladal

Z dnia na dzień coraz mocniejszy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
ale za to oglądałem debiut i pierszego gola Ronaldinho w reprezentacji Brazylii w meczu z Wenezuelą.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
ja oglądałem Copa America 2004, ale tylko kilka meczy

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3865 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37351
Copa America...jak zawsze w tv leciało, to zawsze oglądałem...chyba od 2000 roku ogladałem, miło popatrzeć jak latynosi grają

Lechia Gdańsk
Inter Mediolan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
W meczu 19. kolejki Orange Ekstraklasy przedostatnia w tabeli Odra Wodzisław sprawiła sporą niespodziankę pokonując lidera rozgrywek GKS BOT Bełchatów 1:0.
Na stadion w Wodzisławiu przyszło w sobotę więcej kibiców niż na poprzednie spotkania, ale chyba niewielu z nich spodziewało się zwycięstwa gospodarzy nad liderem. Tymczasem od początku podopieczni trenera Jacka Zielińskiego grali otwarty futbol i pod obiema bramkami dochodziło do groźnych sytuacji. Gospodarze prowadzenie objęli w 38. minucie. Stanisław Wróbel, pozostawiony bez opieki przez bełchatowskich obrońców w polu karnym, mimo że poślizgnął się przyjmując piłkę, zdołał pokonać Lecha.

Po przerwie trener GKS Orest Lenczyk wprowadził do gry Gargułę i Costly'ego i to goście dominowali na boisku. Zepchnęli wodzisławian do obrony, ale nie potrafili strzelić gola. W 69. minucie jedna z nielicznych kontr Odry o mało co nie zakończyła się drugą bramką, ale Biskup trafił z 20 metrów tylko w boczną siatkę.
Ostatni kwadrans meczu był "obroną Częstochowy" w wykonaniu gospodarzy, ale Skaba bronił pewnie i do końca zachował czyste konto.

Po meczu powiedzieli:

Trener GKS Orest Lenczyk: - Nie spełniliśmy w tym meczu dwóch warunków by wygrać. Po pierwsze, nie strzeliliśmy bramki, a po drugie, nie wszyscy moi zawodnicy zagrali na swym najwyższym poziomie. Bramkarz Odry pobił chyba dziś rekord, bo wszystkie strzały trafiały w jego klatkę piersiową. Mogę mu tylko życzyć, aby było tak dalej, a moim napastnikom - aby strzelali bliżej słupków. Stworzyliśmy sobie problem, ale gramy dalej.

Trener Odry Jacek Zieliński: - To bardzo ważne dla nas zwycięstwo, trzy punkty wywalczone z rozpędzonym liderem to duża sprawa. Zmartwiła mnie tylko końcówka meczu, kiedy daliśmy się zepchnąć do defensywy. To zwycięstwo - choć mało kto się go spodziewał - to tylko mały kroczek, bo nasza sytuacja w tabeli dalej jest nieciekawa. W kolejnych meczach będziemy walczyć dalej o "życie".


Źródło: Onet

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
duza niespodzianka zeby nie powiedziec sensacja

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Bełchatów przespał pierwsza połowe a obudził się w drugiej.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
Legendarni piłkarze z klubu FC Barcelona chcą zagrać mecz charytatywny na rzecz stowarzyszenia Dom Maleńkiej Miłości z podsłupskiej Kobylnicy.
Dom prowadzą siostry franciszkanki.

Sprawa choć zakrawa na dowcip, a do pierwszego kwietnia brakuje tylko kilka dni, jest realna. Joan Laporta słynny prezes jeszcze słynniejszego katalońskiego klubu odpowiedział "tak” na zaproszenie stowarzyszenia z Kobylnicy.
Meczu wprawdzie nie rozegrałaby pierwsza drużyna wielkiego klubu, ale ekipa złożona z byłych graczy w przedziale wiekowym 36 - 49 lat. Mimo to, w takim zespole roiłoby się od gwiazd piłki. Kibice mogliby zobaczyć w akcji m.in. napastnika Luisa Enrique i defensywnego pomocnika Josepa Guardiolę.

List intencyjny do klubu z Barcelony wystosował Krzysztof Trąbczyński, prezes klubu Słupia Kobylnica i siostry franciszkanki.

Choć takich zaproszeń klub z Barcelony z całego świata otrzymuje codziennie dziesiątki, prezes Laporta wybrał Kobylnicę i poważnie podszedł do sprawy. Odpowiedź z klubu zawierała nawet cztery propozycje konkretnych terminów rozegrania meczu.

onet.pl

Zmieniony przez - Zdenek_SB w dniu 2007-03-31 23:17:10

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
nie udał im sie zart

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Korupcja w polskiej piłce

Następny temat

ręka - rzut posredni czy nie?

WHEY premium