SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pierwszy cykl do 300 zł

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 800
Witam wszystkich.Mam 17 lat i ćwiczę w domu od pół roku.Postanowiłem kupić pierwszy swój cykl.Max to 300 zł

Oto moja propozycja proszę o ocenę
1.Anabolic BCAA System
300 kap. VIP series 69,00
2. Creatine Micronized 200 mesh + taurine + Dextrose GRATIS
400 g + 500 g VIP 65,00
3. Mass XXL
4,8 kg 129,00
4.Witaminy Treca - 20,00


Co o nim sądzicie?
Aha i jakich przyrostów moge się spodziwać regularnie ćwicząc i stosując dietke przy moich wymiarach:Mam 180 cm, klatka 98 cm - wyciskanie 80 kg,
łapka napięta 36 cm.Chodzi mi głównie o te partie mięśni.
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 800
Moja waga to 75 kg Proszę o ocenke:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 516
na poczatek wystarczy zwykly mono pozniej pomysl o jakims wiekszym zestawie

"Czasami coś w nas umiera i nie chce zmartwychwstać" - K.Cobain
http://www.sfd.pl/SIŁKA_SAMORÓBKA!!!_;]-t335949.html - siłka

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11087
Mono Vitallmax lub wyższa pułka Universal mono. Witaminy olimp, zma apteczne, omega3, białko+gainer do... i własnie to jest najważniejsze "dieta"

Jeżeli ktoś nie przekracza możliwości własnego organizmu - to niech nie liczy na rozwój

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna itd.

Następny temat

Prosba o rozpisanie

electro
Polecane artykuły