Mam 17lat, ok 176cm wzrostu, 66kg masy. Ćwiczę od 6 miesięcy. Do tej pory nie stosowałem diety, uzupełniałem posiłki w różnego rodzaju odżywki i suplementy.. Obecnie chcę zaprzestać z suplementacją i poprostu dobrze się odżywiać.
Proszę o pomoc w ułożeniu dla mnie diety. Sam sie miotam, mylę. Może ktoś by mi ułożył??
Proszę nie przysyłać linków z działów pokazujących jak ułożyć dietę, ponieważ już to wszystko przerobiłem.
Z góry dziękuję.
Pozdrawiem wszystkich
Proszę o pomoc w ułożeniu dla mnie diety. Sam sie miotam, mylę. Może ktoś by mi ułożył??
Proszę nie przysyłać linków z działów pokazujących jak ułożyć dietę, ponieważ już to wszystko przerobiłem.
Z góry dziękuję.
Pozdrawiem wszystkich
Krzysztof Piekarz