3 Liga

Ilość wyświetleń tematu: 27681

...
GKS Jastrzębie w II lidze !!!

W dzisiejszym meczu GKS Jastrzębie wygrał z GKS'em Katowice 3:2 i zapewnił sobie na trzy kolejki przed końcem III ligi awans. Na meczu na moje oko było minimum 8 tys widzów. Atmosfera bardzo dobra, doping pierwsza klasa. Szkoda, że z powodu zakazu nie było kibiców z Katowic, na znak protestu kibice z Jastrzębia wywiesili na klatce gości flagę "piłka nożna dla kibiców".

Początek meczu należał dla Katowic, grali naprawdę dobrze do momentu straty bramki. Po 25 minutach meczu boisko opuścił lewy pomocnik z Katowic który nie radził sobie zupełnie z Foszmańczykiem, jego następca okazał się o wiele groźniejszym zawodnikiem. W pierwszej połowie Jastrzębie zdobywa jeszcze jedną bramkę i ta część meczu kończy się wynikiem 2:0. Jastrzębie w pierwszej połowie było minimalnie lepsze, stwarzali sobie dogodne sytuacje. W drugiej połowie Jastrzębie traci po okresie dobrej swojej gry bramkę, którą strzelił doświadczony Sierka. Dobre tempo meczu i wysoki poziom rozgrzewał jeszcze bardziej atmosferę na stadionie. Witold Wawrzyczek uspokoił na pewien czas sytuacje na boisku strzelając na 3:1 ale chwile potem Katowice strzelają na 3:2 i taki wynik utrzymał się już do końca.
W zespole z Jastrzębia najlepiej grał Foszmańczyk, a w drużynie z Katowic w oko "wpadł mi" Kapias.

Mam nadzieje, że Katowice wygrają z Gawinem wyścig do baraży.

Zmieniony przez - bodymaker w dniu 2007-05-26 22:41:54

...
Szacuny 7 Napisanych postów 424 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37885
GRATULUJĘ
...
Szacuny 5 Napisanych postów 561 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3537
Gratuluję i życze im awansu do I ligi.

...:::UmIeSz LiCzYć ?! LiCz Na SiEbIe !! TwOjE SzCzEsCiE InNyCh j**iE !!!:::...

...
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1332
gratulacje
...
"Mam nadzieje, że Katowice wygrają z Gawinem wyścig do baraży."

Dzięki wygranej Jastrzębia jeszcze Raków będzie się liczył w walce o baranże, na pewno mają jeszcze cień szansy na wans do II ligi. Jeżeli Raków wygra 4 mecze do końca a Katowice przegrają jeden z trzech to częstochowski klub gra w baranżach, mam nadzieje że w końcowych meczach trener Jastrzębia da szanse pokazania się młodszym zawodnikom, dzięki czemu w ostatnim meczu Raków nie będzie miał dużych trudności z ich pokonaniem, chyba że trener Jastrzębia chce żeby w baranżach grał GKS Katowice.

...
Szacuny 3 Napisanych postów 1675 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10810
Ale mam kaca po tym meczu

Bodymaker w TV doping bardzo glosny, robilo wrazenie...90% piesni podobnych do nas, ale co sie dziwic skoro tu i tu GKS... Wg mnie mecz rozstrzygnal sie w tych pierwszych 18minutach...Po 2 bramce jak nasi zaczynali od srodka i widzialem te spuszczone glowy to mnie***** strzelal :-/ dobrze, ze przynajmniej powalczyli, bo co najwazniejsze strzelilismy jednak te 2 bramki a ostatnio ze skutecznoscia bylo przekiepsko...Swietnie, ze Gawin zagral pod nas...Modle sie o te baraze, jak mam 2 raz z rzedu jezdzic na wyjazdy typu Gracze, Swiebodzin, Slubice, Krolewska Wola itp to chyba sobie strzele w leb... Co do Rakowa to wydaje mi sie, ze dzisiaj nie wywioza punktow ze Slubic i ich checi sie skoncza...ehh szkoda takich klubow, bo jak GieKSa nie wywalczy tych barazy to wiadomo, ze wole Rakow niz dziwny twor z mebli Gawina ;-/

Szacunek dla kibicow Jastrzebia za transparenty...i szczere gratulacje Obysmy sie tylko za rok spotkali na II froncie...

Zmieniony przez - pio_87 w dniu 2007-05-27 11:35:09

Z dnia na dzień coraz mocniejszy...

...
Też mam nadzieje, że spotkamy się za rok na II froncie, jeżeli się nie uda, to niech awansuje Raków, byle nie Gawin.

...
Mecz Rakowa w Słubicach nie odbył się ze względu na złe warunki atmosferyczne (burza), prawdopodobnie mecz przełożony zostanie na 6 czerwca.