nom cos wypić by sie tez przydało 

tylko jeden klub
kocham aż po grób...
Ilość wyświetleń tematu: 29839
Wiedza dobrze, ze nawet jakby dali bilety po 50zl to i tak i tak te 500 osob z Katowic przyjedzie...Dla mnie to jest paranoja taka samowolka w III lidze :-/ zebym za taki krotki wyjazd placil prawie tyle co do Gorzowa Wlk oddalonego o 500km...Z dnia na dzień coraz mocniejszy...
może to rewanż za potraktowanie zarządu na stadionie przy Bukowej
wylewanie piwa na głowe, czy oblewanie kawą
Po meczu działacze GKS'u nie byli eskortowani poza bramy stadionu, a spotkał ich jeszcze tekst "jak sobie sami przyjechaliście to sobie sami odjedziecie" i musieli czekać ponad godzine po meczu aż rozbuchany tłum się rozejdzie. Ja jestem zdania, że piłka dla kibiców, ale jestem też w stanie zrozumieć rozgoryczenie niektórych decydentów z Jastrzębia.
Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html
Z dnia na dzień coraz mocniejszy...

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html
Z dnia na dzień coraz mocniejszy...
Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html
Z dnia na dzień coraz mocniejszy...
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły