witam,
od jakiś 2 tygodni odczuwam dziwny ból tzn, jak odkręcam głowę w prawo zaczyna mnie boleć środek pleców tak jakby dół czworobocznego albo równoległoboczny, mam pytanie jak dużą przerwę powinienem zrobić od ćwiczeń,a jeśli mogę ćwiczyć to jakich ćwiczeń unikać
od jakiś 2 tygodni odczuwam dziwny ból tzn, jak odkręcam głowę w prawo zaczyna mnie boleć środek pleców tak jakby dół czworobocznego albo równoległoboczny, mam pytanie jak dużą przerwę powinienem zrobić od ćwiczeń,a jeśli mogę ćwiczyć to jakich ćwiczeń unikać
Krzysztof Piekarz