SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

moje zdjecia po 9miesiacach morderczego treningu

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1128 Wiek 46 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 21490
no moze nie cale 17kg ale z 15 bedzie
jechalem dwa razy na kreatynie 2*glutamina 2*bialeczko i raz hmb
hmb bralem firmy muscle far i powiem szczeze ze to gowno nic nie daje
tak samo bylo z glutamina hiteca tez gowno teraz ostatnio bralem glute treca musze powiedziec ze spelnila zadanie najlepeij wyszedlem na cyklu w wakacje zdjecie jest wlascnie tuz po jego zakonczeniu kiedy bralem kreatyne megabola bialko jajeczne megabola (straszne gazy )i jeszce glute hi teca ale ona chyba nic nie dala ale mimo to bylo ladnie .
jak przyszedlem po 2 miesiecznej przerwie do szkoly to sie koledzy mile zdziwili wielu z nich podejerzewalo mnie ze bralem jakies tescie ale to byli laiki nie majacy pojecia o niczy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 822 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 5602
z twojim profilem cos nie tak martwy ciag 170kg sciemniasz gosci i cwiczysz 9 miesiecy ja cwicze 9 lat i martwy robie 200kg zmien profil gosciu bo nawet niepasuje i z barkami tez

TINY

BEZ MASY NIEMA KLASY

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1199 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 10867
no to z tego co piszesz zanotowales duzy postep , rzeczywiscie widac ze masz niezle ramiona , jednak dobrze bedzie jak zrobisz jakies zdjecia , bedzie widac nieco wiecej . sog na poczatek
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
martwy ciag - 170 (nie wygladasz) ale sog za fotki

>>Chron mnie Boze od przyjaciol bo z wrogami sam sobie poradze<<
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 77015
No fakt,ze na martwy to sporo,szczegolnie z tak krotkim stazem...napewno 170

<..............................>
Moderator "Naszych Zdjęć"
<..............................>

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, tak a swistak siedzi...
Na pewno jadles tez duzo jajek i sera no i obowiazkowo mleko.
Takich efektow nie robi sie w takim czasie nie ladujac chemii.
Mozesz mi wierzyc cwicze 4 lata...

Hearing a Music is Just like Seeing the Colours of Trance and Feeling the Power of Ac!d

..::H:y:p:e:r:S:p:e:e:d::..
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 30199
czy ja wiem- koles w takich spodenkach nie moze klamac

No pain-no gain
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1128 Wiek 46 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 21490
sluchajcie sprawa wyglada tak 72 kg na barki biore na pewno nie ulega to watpliwosci
co do martwego ciagu to sytuacja wyglada tak
ostatnio podchodzilem u kuplam do 165kg i wzialem je jednak zrobilem to bardzo nie technicznie ale mimo wszystko bylem po preningu na bicepsy i tricepsy bylo to jakis miech temu takze mysle ze 170kg jest juz w zasiegu mojej reki
no moze sie myle ale 160kg to raczej na pewno
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
to chyba jakies puste w srodku te ciezary co je dzwigasz

>>Chron mnie Boze od przyjaciol bo z wrogami sam sobie poradze<<
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 77015
Martwy ciag i 165kg nie technicznie
Ojjjjjjjjjjj,a co na to twoj kregoslup

<..............................>
Moderator "Naszych Zdjęć"
<..............................>

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ktoś kogo kocham :)

Następny temat

Moja fotka z Mielna

electro
Polecane artykuły