YezYezYo - co wy wszyscy z tymi rodzynkami macie ?
Tommy pozamiatał , a co mi tam tez mu rzuce soga
Zmieniony przez - Zdenek_SB w dniu 2007-03-15 16:54:34
Tommy pozamiatał , a co mi tam tez mu rzuce soga
Zmieniony przez - Zdenek_SB w dniu 2007-03-15 16:54:34
tylko jeden klub
kocham aż po grób...
szamam to codziennie , wchodzi na potęge