siemka! mam 15 lat i chce kupic hmb + kreatyne i na allegro znalazłem swa zestawy hiteca i nie wiem które lepsze ?? wogóle hitec to dobra firma czy polecacie innej firmy ? prosze o pomoc , z góry dzieki ! Pozdro
http://www.allegro.pl/item165289924_promocja_silna_kreatyna_2ookap_hmb_2ookap_hi_tec.html
http://www.allegro.pl/item166433841_turbo_doladowanie_od_hi_tec_kreatyna_hmb_400kaps.html
http://www.allegro.pl/item165289924_promocja_silna_kreatyna_2ookap_hmb_2ookap_hi_tec.html
http://www.allegro.pl/item166433841_turbo_doladowanie_od_hi_tec_kreatyna_hmb_400kaps.html
Krzysztof Piekarz