brzucha nie ma bo nie ciwcze brzucha ;] nie lubie miec płaskiego brzucha bo pedalskie to troche dla mnie ;] ..a nad klatka to zaczne pracowac jak radzicie :P ....
...
Do klaty musisz sie przylozyc a brzuch tez by mozna choc troche po cwiczyc tak zeby bylo ladnie dla oka
sog za motorek w profilu tez mam 
sog za motorek w profilu tez mam 
...
masa ładna cwicz dalej a co do brzucha mozesz troche pocwiczyc wypracowany podkresla klate
pzdr
pzdr
Umiesz liczyc? Licz na siebie...
...
a brzuchem to sie juz zacząłem zajmować tak z lekka troche tylko ;] ... a jestem na masie teraz wiec spalał niczego nie bede ... mi sie podoba kulturysta nie bede i nie bede rzeźbił każdego mieśnia ;] robie kilogramy ! ema
...
Ta niczego Nie Spalaj!! Rosnij w sile ;] Jest DObrze i bedzie Jeszcze Lepiej... A na H*J ci ten brzuch zostaw go i najlepiej nie dotykaj hehe* Pozdrowki-Parowki
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Bardzo za***ista
masuj sie dajel BYKU!