SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Układ gimnastyczny:)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11507
Joasiu, ale to co Ty pokazujesz na tym obrazeczku to dla mnie rewelacja.
Zawsze mnie fascynowalo jak wy, dziewczyny potraficie dojsc do takich mozliwosci.
Bo mysle ze te zdjecie jest twoje?

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8219
Tak, moja
Dziewczyny jak dziewczyny (nie znam zadnej, ktora zaczalby sie rozciagac tak konkretnie w moim wieku, a doszlaby do takich rezultatow - mialam ok 17, 18 lat kiedy zaczelam regularnie cwiczyc), u mnie to kwestia troche sklonnosci genetycznych i budowy - mam plytkie panewki biodrowe.
Bo jesli chodzi o rozciaganie bierne, to spokojnie robie nadszpagaty, przy aktywnym i dynamicznym to oczywiscie troche mniej.

Natomiast autor watku nie musi sie tym sugerowac - w staniu na rekach wcale nie musi robic pelnego szpagatu, takie prostego na 180*, zreszta wiele osob nie robi takiego idealnego (oprocz cyrkowcow chyba ), nawet akrobaci sportowi, bo to nie jest koniecznie. Liczy sie bardziej jakies tam rozciagniecie (bo w przypadku stania na rekach to nie zawsze bedzie taka prosta linia, bo nogi musza byc w jednej plaszczyznie - w szpagacie na ziemi czesto jak sie siedzi na podlodze to stopy sa troche z przodu, w staniu nie moze tak za bardzo byc, bo trudniej o ustawienie srodka ciekosci) czystosc ruchu no i oczywiscie utrzymanie sie na tych rekach.

...Only thing to do is jump over the moon...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 73516
tak tak ...
i tu tez napisze
rewelacja...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29
Ojej dziekuje slicznie za pomoc:) napewno z czegos skorzystam:D a ten szpagat to mi sie podoba;) mam nadzieje ze wyjdzie. A moze macie jakies propozycje aby to wszystko polaczyc w jeden elegancki uklad? z gory dziekuje:) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8219
biliwiget heh dzieki, w sumie dla mnie to nie rewelacja, tylko codziennosc

...Only thing to do is jump over the moon...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29
Jeanette uprawiasz gimnastyke zawodowo czy rekreacyjnie dla przyjemnosci?:)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8219
Bienio, no ja gimnastyki nie uprawiam w ogóle

Ostatnio jakieś podstawy akrobatyki w celu 'podniesienia kwalifikacji'.

Zajmuję się tańcem (współczesny), mam nadzieję że jak dobrze pójdzie, to w przyszłości zawodowo.

...Only thing to do is jump over the moon...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 73516
nie moge znależć twojego topicu ze zdjeciami
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8219
...bo nie zakladalam takiego topiku?

Zmieniony przez - Jeanette_ w dniu 2007-01-26 02:05:25

...Only thing to do is jump over the moon...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 73516
szkoda...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile Białka weglowodanów ma 1 kg masy

Następny temat

śniadanie

electro
Polecane artykuły