Nie mam zbytnio czasu żeby w wyszukiwarce szukać coś na ten temat. A więc pytam się Was i proszę o pomoc.
Od ponad 2 tyg. jestem na cyklu:kreatyna,gainer,białko,carbo i do tego w miarę dieta.
Pytanie brzmi:czy w czasie diety mógłbym wypić jakąś śladową ilść alkoholu. Powiedzmy 2 małe piwka.
Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Od ponad 2 tyg. jestem na cyklu:kreatyna,gainer,białko,carbo i do tego w miarę dieta.
Pytanie brzmi:czy w czasie diety mógłbym wypić jakąś śladową ilść alkoholu. Powiedzmy 2 małe piwka.
Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Boisko żywe,diabeł martwy
boisko martwe,diabeł żywy
/ks/Bosko
Krzysztof Piekarz
Moje zdanie.