SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Odżywk+troche alkoholu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 785 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3495
Nie mam zbytnio czasu żeby w wyszukiwarce szukać coś na ten temat. A więc pytam się Was i proszę o pomoc.
Od ponad 2 tyg. jestem na cyklu:kreatyna,gainer,białko,carbo i do tego w miarę dieta.
Pytanie brzmi:czy w czasie diety mógłbym wypić jakąś śladową ilść alkoholu. Powiedzmy 2 małe piwka.

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Boisko żywe,diabeł martwy
boisko martwe,diabeł żywy

/ks/Bosko

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 8 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30480
Dwa male piwka mozesz sobie spokojnie wypic.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 785 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3495
Dzięki za odpowiedź. Jeszcze jedno pytanie. A max. ile mógłbym wypić?

Boisko żywe,diabeł martwy
boisko martwe,diabeł żywy

/ks/Bosko

...
Napisał(a)
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 8 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30480
Sluchaj chcesz pic czy brac odzywki ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1412
Odstaw cykl i pij alkohol. Najsensowniejsze wyjście.

-Tylko Polska!!!-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 112 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11619
Można wypić, ale jak dla mnie picie na cyklu nie ma sensu. Chyba że trafia sie jakas impreza w stylu 18stka kumpla, która się więcej nie powtorzy albo cos takiego Moje zdanie.
Pzdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 785 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3495
Chciałem znać tylko max. Ogółem 2 mi wystarczą i tak już dawno nie piłem % więc...mnie to lotto. Ogółem to wcale nie chce pić i może tak pozostanie do końca. Pytałem się ogólnie, nawet nie dla siebie tylko po to żeby w przyszłości móc poradzić jakiemuś kumplowi. Dobrze znać granicę. A jeśli chodzi o Twoje pytanie to wybieram odpowiedź nr 2

Dzięki!

Boisko żywe,diabeł martwy
boisko martwe,diabeł żywy

/ks/Bosko

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

budowa ciała i suple

Następny temat

Tauryna vs glukoza

electro
Polecane artykuły