Ja odkąd trenuje kick-boxing (2 miechy) ze 172,5 urosłem na 173,5 mysle że to zasługa rozciągania a zaczołem 19 rok życia!
...
Urosniesz tyle ile masz zapisane w genach.....
Po za tym,jest duzo na ten temat wystarczy tlyko uzyc wyszukiwarki
Pzdr
Po za tym,jest duzo na ten temat wystarczy tlyko uzyc wyszukiwarki
Pzdr
GÓRA---->I am What I am
...
A mogli byście mi powiedzieć co i jak sorki ale ja niemam czasu żeby na forum siedzieć bo niestety ale szkoła:( prosił bym was bardzo o wszystkie możliwe sposoby na wzrost oczywiście nie chodzi mi o tabletki i co najbardziej skutkuje przypominam że mam 168,5 cm a chciał bym mieć 175cm i od 16 do 17 roku życia urosłem 3-3,5 cm
...
Powiem ci tyle ja mam 170 cm wzrostu +-1cm mam teraz 23 lata i od 15 roku zycia uroslem z 163 na 170 i wiem ze wiekszy nie bede trudno taka genetyka.Mam mlodszego brata który ma prawie 180 a mój tata gdzies 173/174 a moja mam ma gdzies 158cm.Takie zycie wiec jak nie urosniesz to sie nie przejmuj.Nadrabiaj to piekna i mocna sylwetka, wzrost to nie wszystko.Jak widze tych chuderlaków po 185cm to mi smiac chce.Ja mam aktualnie narzeczona z która jestem juz 5 lat i jakos nie przeszkadzal jej mój wzrost.Bo jakby tak bylo to pewnie bylbym sam.Pozatym nadrabiam wzrost swoja zadko spotykana muskulatura i z tego co slysze inne dziewczyny interesója sie moja osoba i to powoduje ze juz nie mam depresjii jak ty w swoim wieku.Pozatym sie nie martw glowa w góre.Pozdrawiam
...
Albo klienci którzy sie smieja a maja brzuchy i zadyszke po schodach.Moja cenna rada jak ktos ci powie ze jestes kurdupel to lej w ryj hama i z laczka popraw.Ja tak robie cale zycie ehhe
...
Dobry tekst MaxVibe masz soga ! A tak wogole to ja mam 164 cm i mam juz 19 lat no niestety musze sie juz z tym pogodzic bo co najwyzej jeszcze 1 cm urosne
no ale niestety takie zycie, moze jak bym wczesniej robil cos w tym kierunku mam na mysli plywanie rozciaganie etc. to nie wykluczone ze byl by tego efekt. Trzeba cwiczyc i pokazac tym wiekszym ze nizszy czlowiek nie jest gorszy czest najlepszy
A pozwolcie ze zapytam bo cwicze 2 m-c i w lapie przyszlo mi 3 cm bez konkretnej diety w domowej silowni jako domator cwicze, myslicie ze to jest ok ?
no ale niestety takie zycie, moze jak bym wczesniej robil cos w tym kierunku mam na mysli plywanie rozciaganie etc. to nie wykluczone ze byl by tego efekt. Trzeba cwiczyc i pokazac tym wiekszym ze nizszy czlowiek nie jest gorszy czest najlepszy
A pozwolcie ze zapytam bo cwicze 2 m-c i w lapie przyszlo mi 3 cm bez konkretnej diety w domowej silowni jako domator cwicze, myslicie ze to jest ok ?...
moim zdaniem bardzo duzo,tylko pamietaj nie cwicz w piwnicy zbyt dlugo .Nic nie zastapi prawdziwej silowni.pozdrawiam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Dieta Gracie
Następny temat