Mam 16 lat i ćwicze od ponad 2 lat, na razie bez żadnych suplementów. Waże 89kg przy wzroście 179cm, w bicepsie ok 42. Zdjęcia robione troszke na szybko
zerknijcie i oceńcie Pozdrawiam;)Ilość wyświetleń tematu: 13508
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie
Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły