...
Napisał(a)
a puchary były za pierwsze miejsce ?? bo słyszalem ze coś cienko u Eugena z nagrodami ??
...
Napisał(a)
Narazie podam tylko wyniki w poszczególnych kategoriach wagowych później napiszę sprawozdanie i kat.open
Kat.56 kg.młodziczek:
1.Frątczak Adrianna UKS Eugen Knurów 60 kg
2.Słowik Jagoda GKS Chwałowice 55 kg
3.Gulajska Marlena UKS Eugen Knurów 30 kg
Kat. 56 kg. młodziczek:
1.Wyrwas Ewa UKS Eugen Knurów 55 kg
2.Krotosik Ewelina UKS Eugen Knurów 50 kg
Juniorki open:
1.Woźniak Adrianna UKS Pover Kuźnik 85 kg
2.Bakaj Karolina GKS Chwałowice 45 kg
Seniorki open:
1.Matwij Alicja Olimp Zabrze 75 kg
2.Olbrych Anna Start Katowice 55 kg
3.Kubik Estera Terminatus Dąbr Gór. 50 kg
Kat.52 kg.mężczyzn:
1.Gaik Rafał GKS Chwałowice 57,5 kg
Kat.60 kg:
1.Ratka Adam UKS Eugen Knurów 77,5 kg
2.Rogalewski Adam UKS Eugen Knurów 75 kg
Kat. 67,5 kg:
1. Woźniczko Marcin Terminatus Dąbrowa Gór. 147,5 kg
Kat.75 kg:
1.Herok Marcin GKS Chwałowice 155 kg
2.Czarkowski Tomasz UKS Eugen Knurów 65 kg
Kat. 80 kg:
1. Parkitny Dariusz Terminatus Dąbrowa Gór. 190 kg
2. Bielecki Daniel Krapkowice 190 kg
3. Wartak Mateusz UKS Plastyk Dąbrowa Gór. 185 kg
4. Będkowski Tomasz Myszków 175 kg
5. Garsztecki Jan Gliwice 140 kg
6. Łuczak Dariusz Pyskowice 135 kg
7. Wolanin Jarosław Jaworzno 130 kg
8. Obierak Piotr Terminatus Dąbrowa Gór. 95 kg
- Jagielski Piotr Start Grudziądz -190 kg
Kat. wag. 90 kg:
1. Włoch Arkadiusz TKKF Azory Kraków 205 kg
2. Nocoń Daniel UKS Eugen Knurów 135 kg
3. Gorywoda Marcin GKS Chwałowice 120 kg
4. Ciska Józef TKKF Azory Kraków 110 kg
- Mróz Marian Krapkowice -190 kg
Kat. wag. 100kg:
1. Kuliś Rafał Pover Kuźnik Chorzów 180 kg
2. Chrzanowski Roman TKKF Azory Kraków 160 kg
3. Rogala Artur UKS Eugen Knurów 155 kg
4. Jakubowski Bartłomiej Terminatus Dąbrowa Gór. 155 kg
5. Miast Dawid Jaworzno 140 kg
6. Pękala Mateusz Terminatus Dąbrowa Gór. 130 kg
Kat. wag.110 kg:
1. Lendo Andrzej UKS Plastyk Dąbrowa Gór. 205 kg
2. Pielot Łukasz Tarnowskie Góry 170 kg
3.Buszko Roman Zdzieszowice 150 kg
4. Dudek Damian Paczyna 130 kg
Kat. wag. 125 kg:
1. Matyjasik Michał Terminatus Dąbrowa Gór. 215 kg
Klasyfikacjadrużynowa 1.Terminatus Dąbrowa Gór. - 51pkt
2.UKS Eugen Knurów - 47pkt
3.GKS Chwałowice - 32pkt
Kat.56 kg.młodziczek:
1.Frątczak Adrianna UKS Eugen Knurów 60 kg
2.Słowik Jagoda GKS Chwałowice 55 kg
3.Gulajska Marlena UKS Eugen Knurów 30 kg
Kat. 56 kg. młodziczek:
1.Wyrwas Ewa UKS Eugen Knurów 55 kg
2.Krotosik Ewelina UKS Eugen Knurów 50 kg
Juniorki open:
1.Woźniak Adrianna UKS Pover Kuźnik 85 kg
2.Bakaj Karolina GKS Chwałowice 45 kg
Seniorki open:
1.Matwij Alicja Olimp Zabrze 75 kg
2.Olbrych Anna Start Katowice 55 kg
3.Kubik Estera Terminatus Dąbr Gór. 50 kg
Kat.52 kg.mężczyzn:
1.Gaik Rafał GKS Chwałowice 57,5 kg
Kat.60 kg:
1.Ratka Adam UKS Eugen Knurów 77,5 kg
2.Rogalewski Adam UKS Eugen Knurów 75 kg
Kat. 67,5 kg:
1. Woźniczko Marcin Terminatus Dąbrowa Gór. 147,5 kg
Kat.75 kg:
1.Herok Marcin GKS Chwałowice 155 kg
2.Czarkowski Tomasz UKS Eugen Knurów 65 kg
Kat. 80 kg:
1. Parkitny Dariusz Terminatus Dąbrowa Gór. 190 kg
2. Bielecki Daniel Krapkowice 190 kg
3. Wartak Mateusz UKS Plastyk Dąbrowa Gór. 185 kg
4. Będkowski Tomasz Myszków 175 kg
5. Garsztecki Jan Gliwice 140 kg
6. Łuczak Dariusz Pyskowice 135 kg
7. Wolanin Jarosław Jaworzno 130 kg
8. Obierak Piotr Terminatus Dąbrowa Gór. 95 kg
- Jagielski Piotr Start Grudziądz -190 kg
Kat. wag. 90 kg:
1. Włoch Arkadiusz TKKF Azory Kraków 205 kg
2. Nocoń Daniel UKS Eugen Knurów 135 kg
3. Gorywoda Marcin GKS Chwałowice 120 kg
4. Ciska Józef TKKF Azory Kraków 110 kg
- Mróz Marian Krapkowice -190 kg
Kat. wag. 100kg:
1. Kuliś Rafał Pover Kuźnik Chorzów 180 kg
2. Chrzanowski Roman TKKF Azory Kraków 160 kg
3. Rogala Artur UKS Eugen Knurów 155 kg
4. Jakubowski Bartłomiej Terminatus Dąbrowa Gór. 155 kg
5. Miast Dawid Jaworzno 140 kg
6. Pękala Mateusz Terminatus Dąbrowa Gór. 130 kg
Kat. wag.110 kg:
1. Lendo Andrzej UKS Plastyk Dąbrowa Gór. 205 kg
2. Pielot Łukasz Tarnowskie Góry 170 kg
3.Buszko Roman Zdzieszowice 150 kg
4. Dudek Damian Paczyna 130 kg
Kat. wag. 125 kg:
1. Matyjasik Michał Terminatus Dąbrowa Gór. 215 kg
Klasyfikacjadrużynowa 1.Terminatus Dąbrowa Gór. - 51pkt
2.UKS Eugen Knurów - 47pkt
3.GKS Chwałowice - 32pkt
gregorterm
...
Napisał(a)
Pasuje żebyś przy tych wynikach dopisał ,rok urodzenia danego zawodnika.Bo potem słyszę takie teksty że np.w kategorii 100kg drugie miejsce to było tylko 160kg,ale nikt nie wie że zawodnik Chrzanowski jest weteranem grupy 50-59lat.Jest tam jeszcze kilku takich.
http://www.sfd.pl/W_Z_O_R_EK_DT...sezon_2018-t1159738.html#post-0
,, VERITAS ODIUM PARIT ,,
Następny temat
Mistrzostwa Polski 2006 dla Początkujących!!!!!!!!
Polecane artykuły