witam wszystkich użytkowników..:) mam mały problem z rozplanowaniem spożycia odżywek, mianowicie chodzi mi o to - co i jak, co z czym połączyć? _ aby efekty były możliwie najlepsze.. ! do dyspozycji mam :
-1. kreatynę mega capsa - (300 kap)
-2. taurynę mega capsa - (300 kap)
-3. HMB - trec'a - (150 kap)
-4. super whey gainer 4000
-5. Dibencozide Magnum
-1. kreatynę mega capsa - (300 kap)
-2. taurynę mega capsa - (300 kap)
-3. HMB - trec'a - (150 kap)
-4. super whey gainer 4000
-5. Dibencozide Magnum
Krzysztof Piekarz