no bez libero to bylby problem...Jeden z przyjmujacych musialby go zastapic i na pewno nie gralibysmy juz tej samej pewnej pilki...Mysle jednak, ze Gacek zacisnie zeby na te 2 godziny

Dziś działo się dużo więcej niż tylko nasz mecz, pora na podsumowanie dnia

5-8 Rosja - Włochy 0:3
5-8 Japonia - Francja 1:3
9-12 Portoryko - Niemcy 1:3
9-12 Kanada - USA Tokio 2:3

Meczu Polska-Bułgaria nie będę wspominał bo przecież każdy go oglądał. W drugim meczu półfinałowym Brazylia pokonała Serbie.Brazylijczycy wygrali b. pewnie choć w drugim secie zdarzył im się przestój i w rezultacie przegrali go do 15, w tym secie Brazylijczycy popełniali niewyobrażalną ilość błędów. Trezeci set był jeszcze w miere wyrównany, ale w ostatnim Brazylia zmiażdżyła Serbów wygrywając do 14! Rosjanie widać nie odbudowali się jeszcze po porażce z Polakami, dziś polegli w meczu z Włochami, mecz był dość wyrównany , ale w końcówkach zdecydowanie lepsi byli Włosi. Jutro zawodnicy Italii w meczu o 6 miejsce zmierzą się z Francuzami, którzy rozprawili się z gospodarzami turnieju, którzy tylko w 2 secie po b. wyrównanej grze wygrali. Dość pewnie wygrali swój mecz Niemcy, przegrywając tylko 2 seta w którym rozszalał się Soto, niekwestionowany lider klasyfikacjii pukntujących. Niemcy w meczu o 9 miejsce podejmą USA. Mecz Amerykanów z Kanadyjczykami był b. ciekawy i wyrównany, set za set, choć nie każda partia była wyrównana, Amerykanie np. przegrali 3 partię do 12, by w 4 zwyciężyć do 21 tie-breaka wygrali do 9 i cały mecz 3:2.

Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
Gacek zagra moge sie zalozyc,dostanie blokade i zagra,bo taki final moze juz sie nie zdarzyc....

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Wcale im z Japonią nie łatwo, ale myślę że jednak wygrają, erulf, dzięki za poprawkę