Inne dyscypliny

Ilość wyświetleń tematu: 21911

...
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23575
No z Serbia to ja bym dał odpocząć podstawowym zawodnikom, bo po co ich eksploatować skoro i tak wyszliśmy z grupy, chyba że Lozano ma jakiś inny plan i chce wyjść z grupy na 1 miejscu

Barcelona forever!!!

...
Oto wywiad z Piotrem Gruszką z którego jasno wynika że Rosjanie bardzo fikali

Na początku Rosjanie zupełnie Was zdominowali?

Piotr Gruszka: Zaczęło się źle. Przez pierwsze dwa sety bardzo dobrze serwowali i przyjmowali. Grali tak naprawdę bez nacisku z naszej strony, bo to, co atakowaliśmy, to bronili. Potem zrozumieliśmy, że czymś innym możemy ich zaskoczyć. Wszedł Grzesiek Szymański, który zaczął grać bardzo szybką piłkę i nie mogli go zablokować. Pokazaliśmy w tym meczu, że ta praca, którą wykonaliśmy w Spale, daje wyśmienite rezultaty. Grał cały zespół i każdy z nas coś dołożył do tego zwycięstwa. Dziś byliśmy zespołem.

Był moment zwątpienia?

Piotr Gruszka: Nie, nie zwątpiłem, że to może być koniec. Czekaliśmy na taki moment, w którym można się będzie zaczepić, przetrzymaliśmy te dwa ciężkie sety, przyjęliśmy te ciosy na siebie i zaczęliśmy trzecią partię od 3:0, 4:1. Te punkty pomogły nam uwierzyć, że jeszcze nie wszystko stracone, że można wygrać. Zaczęliśmy grać nieco inną siatkówkę, dużo zaczęliśmy bronić, kończyliśmy ataki. Kibice krzyczeli: grajcie do końca, a my nie tylko chcieliśmy grać, ale też walczyć do końca i wygrać. Zespół zasłużył na wielkie szczęście i to się stało.

Niektórzy nie wierzyli już w Pana?

Piotr Gruszka: Każdy ma prawo wyrażać swoje opinie, swoje zdanie. Cieszę się, że mogłem pomóc w tym meczu. Cała drużyna jest w formie i gramy dalej.

Wymienialiście z Rosjanami uwagi pod siatką...

Polscy siatkarze w półfinale MŚ!
Piotr Gruszka: Siergiej Makarow coś skoczył, były emocje, nerwy puszczały, oni zaczęli przegrywać. Z każdą chwilą było z ich strony coraz bardziej nerwowo. W dwóch pierwszych setach, kiedy już byli pewni wygranej, rozsyłali głupie uśmieszki - to potem zaczęło przeradzać się w agresywniejsze zachowanie. Ich arogancja wcześniej nas bardzo wkurzała. Nie wiem jakbym się czuł, jak by się czuł zespół, gdybyśmy dopuścili do tego, żeby nas zlekceważyli i wyśmiali na koniec gry. My wygraliśmy, oni przegrali, zostawmy to, bo to już historia. Niech się Rosjanie martwią, że odpadli z walki o medale. Nie wszyscy nawet podeszli nam pogratulować, ale to już jest ich problem. My zaczynamy już myśleć o meczu z Serbią.

Najpiękniejsza chwila w Pana karierze?

Piotr Gruszka: Jeszcze przede mną.

Nie dać się chłopaki

A propos słyszałem w radiu taki komentarz:
"Aktualny wynik: 5-4 dla wroga" hehe atmosfera tego meczu była naprawde gorąca

...
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
Oglądałem w domu 3 pierwsze sety, wpadam do szkoły a kumple mi mówią że nie mamy pierwszej lekcji bo cała klasa ogląda mecz Polska - Ukraina dobrze że przynajmniej wiedzieli w co grają

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.

...
Jak Bułgaria wyjdzie z pierwszego miejsca to lepiej żebysmy My wyszli z drugiego miejsca , bo wydaje mi się że Brazylia to mocniejsza drużyna i mogą byc problemy z wygraniem meczu . Ale ciekawe co wykminią Serbowie mogą specjalnie przegrać mecz , po to aby zagrać z Bułgarią .
Ale jestem dobrej myśli i wierze w to że Polska zdobędzie złoto

...
yupie_girl ZASŁUŻONA
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
nie kalkulować i specjalnie przegrywac meczy tylko grac swoje!! Piekna siatlowke!! Co to jest?! Uwazam, ze nasi w tym momencie moga wygrac kazdy mecz i walczyć o złoto. Jutro wygrana z Serbami, polfinaly nasze i FINAŁ!!

Zreszta dla mnie już wygrali :************

:)

...
To fakt nie powinni kalkulować ale z drugiej strony jest to turniej i trzeba w nim umiejętnie rozłożyć siły

Jaka pozytywnie nastawiona koleżanka...

Boisko żywe,diabeł martwy
boisko martwe,diabeł żywy

/ks/Bosko

...
Trener reprezentacji napewno kalkulowac nie będzie,Tylko każdy mecz który będziemy grać to o zwycięstwo .Ale napisałem jak by było troszki lepiej dla nas , ale jak zagramy wszyskie mecze w takim stylu jak ostatnie 3 sety z Rosją to nikt nas nie zatrzyma

...
Ja nie wiem czy przy obecnej formie Bułgarzy są słabsi od Brazylii, okaże sie to jutro, bo obie druzyny graja ze sobą, nie mówię żeby specjalnie mecz przegrac, ale poprostu dać odpocząć niektórym zawodnikom, dzisiejszy dzień pokazał że mamy swietną ławke rezerwowych

...
fajnie jakbysmy wygrali wszystkie mecze na mś
...
A mnie ciekawi jak wyjdzie jutro pierwsza 6 . Czy wyjdą Szymański i Gruszka . Czy tak jak w ostatnich 7 meczach.