SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

x-pand - skoki cisnienia??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93
czy x-pand jest jakos rozłozony na wiek ze npmam za mało lat zerby go brac??bo koles mi mowił ze cisnienie moze mi skakac.jak uwazacie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 173963
A może byś napisał ile masz lat ?

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93
mam 17 lat no w sumie jak bede dokladny to 17 i poł:P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 173963
Skoki ciśnienia możesz mieć od XP Energized bo zawiera kofeine ale w XP New Formula nie ma kofeiny więc powinno być dobrze

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1266 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11944
X-Pand to mocny stack kreatynowy według mnie po nim ciśnienie nie skacze raczej po wysiłku fizycznym
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93
no widzicie to koles mi nie chciał tego sprzedac bo powiedział ze to za mocne dla mnie jest...to kupilem cell pump i nitro II a nitro chciałem z x-p zmieszac:(
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1060
heh to koles cie ladnie wy**** albo nie wiedzial albo specjalnie ci wcisnal co innego - po cell pumpie bardziej skacze cisnienie a z xp to sam nie wiem - nie testowalem ale z CP jestem pewny.ale czy ty masz diete wogole bobez tego na samych prochach daleko nie zajedziesz

No Mercy, No Fear...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 96609
Po każdej kreatynie może skoczyć ciśnienie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93
tak mam diete kolega mi rozpisał ale mam ja na zwyklej kartce bo nie zamierzam jechac na samych prochach.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dołożyć?

Następny temat

Jak odmierzyć 1,5g kre alkalynu?

electro
Polecane artykuły