SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

suple do nauki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 914
Co do paru postow powyzej to . panowie spuscie cisnienie z pompek i nie tworzcie tutaj czarnych scenariuszy.
Don quixe, czy***** wie co ---> do tej pory 4,5 mialem.
Dziekuje za wartosciowe odp. HOLLA!

=>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3705
w tym wieku i już potrzebujesz jakiś środków, żeby się lepiej uczyć

To na studiach (jak jakimś cudem uda ci się na jakieś załapać) to pewnie bez białego nie pojedziesz

Tak jak pisali wyżej skończ z jaraniem i zacznij jakieś ćwiczenia na pamięć, dużo czytaj etc.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13825
hehehh nie gancie chłopaka jakby był taki tempy jak piszecie to niemyslałby o tescie gimnazjalnym w sierpniu ino 2 tyg przed egzaminem a na powaznie taki test to jest pryszcz troche logicznego myslenia i znikome informacje z lekcji i dajesz rade :)nie mowie ze napiszesz na 100 pkt ale te 60 powinienes wyciagnąc do tego dobra srednia i liceum czeka :) co do supli kup lecytyne witaminy mineraly magnez i zeń szen i cos pomoze ale nie mysl ze suple załatwią sprawe no i zakoncz z tymi libacjami :)

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 115972
To na studiach (jak jakimś cudem uda ci się na jakieś załapać) to pewnie bez białego nie pojedziesz

to miało być do Niego czy jako reguła?Bo jeśli reguła to widać, że mało wiesz.

pozdro

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 914
Wojteq18; zawsze sie staram, zeby osiagac wiecej mniejszym nakladem sil. <- cecha ludzi inteligentnych, ale mozesz tego N-I-E wiedziec. pozdro.

W gwoli wyjasnienia, nie interesuja mnie substancje szkodliwe (vide amfa, efedryna, pseudoefedryna) i inne smiecie.

=>

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17274
substancje szkodliwe spożywasz <np. alkohol w tak młodym wieku i to na dodatek w nadmiarze> <- więc sam nie wierzysz w to co piszesz

nie ludzi inteligentnych, tylko kombinatorów i leni

sam studiuje, jestem na 3 roku na 3 uczelni w kraju wg rankingów, oczywiście studia dzienne i nigdy nie używałem dopalaczy aby wspomóc proces uczenia;

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 914
^ up: No i co z tego? Gratuluje jestes zayebisty, lecz teraz odejdz.

=>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 327 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1524
Promil wiesz co nie chce Ci prawic kazan bo przez ostatnie pol rocze mialem to samo.Ciezko sie skupialem.Ciezko zapamietywalem itp. i wiesz co mi pomoglo.Zgadnij ???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12400
Napisze ci to wyraźnie bo chyba niebardzo do ciebie dociera, niema nieszkodliwych dopalaczy dla mózgu dostępnych bez recepty lub/oraz całkowicie legalnie, działających natychmiastowo które pozowolą pozdawac ci ozdawac bez trudu wszystkie egzaminy albo przynajmniej spowoduja ze bedziesz przyswajał i analizował dane jak super komputer.
Zostaje ci czytanie,zapamiętywanie itp gimnastyka szarych komurek,ale to wymaga czasu no i trawa i wóda raczej ci niepolepszą pamięci jak juz sam zauważyleś. Wszelkie dodatki jak kofi,efka lecytynka itp to tylko bajery które same z siebie nic niezwojują.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 327 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1524
DETOX dopiero po 3 tygodniach przerwy od jarania moj mozg zaczal NORMALNIEJ funkcjonowac.Teraz ciagne juz 4 miesiac detoksu od uzywek typu SKUNK ktory nie widzial swiatla dziennego i normalnej gleby bo rosnie w wodzie z kulkami zawierajace sole mineralne.Chcesz sie lepiej uczyc to nie pal.Mowie to z wlasnego doswiadczenia.Mam 3 kumpli z ktorymi jaralem (czesto) wszyscy trzej nie zdali do kolejnej klasy ja w pore zrobilem przerwe od ganji i dalem rade wyciagnac oceny.PZDR i milego detoksu.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nitro 2 + jablczan kreatyny

Następny temat

zbrylona kreatyna vitalmax

electro
Polecane artykuły