SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kupowanie odzywek w USA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2950
Slyszalem ze oplaca sie kupowac suplementy w USA. Jesli tak to jaki sklep poleciacie? Chodzi mi oczywiscie o sklep wysylkowy. Jakich firm odzywki brac z USA? Czy naprawde jest taniej?


Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
SneS Personal Trainer
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 7157 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 100770
https://www.sfd.pl/temat273550/  tu masz wszystko

*TRENER PERSONALNY* - kompleksowa pomoc ONLINE w zakresie TRENINGU, DIETY i SUPLEMENTACJI.

Kontakt: [email protected]
http://WWW.AKIELASZEK.PL
https://www.facebook.com/KamilAkielaszekTrenerPersonalny/
https://www.instagram.com/kamilakielaszek/

BLOG(żywienie,trening,suplementacja): Alternatywne podejście do kształtowania sylwetki:
http://www.sfd.pl/Kamil_Akielaszek__alternatywne_podejście_do_kształtowania_sylwetki-t1076973.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2950
Wielkie dzieki. A co polecilibyscie do jakichs 500zl kupic w USA? Dodam ze jeszcze nie bylem na cyklu kreatynowym. :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 87320
Jeśli jestes z polski, masz małe fundusze wydaje mi sie, że nie jest to zbyt opłacalne
Pozatym może by czasem niemiłe
no i bywa, że sie długo czeka
poszukaj sklepów inernetowych w PL
np. ten co mam w podpisie
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2950
Mam jakies 175dolcow. Wysylka wyjdzie b. tania bo zamawia ze mna kilku kumpli. Nie oplaca sie? Storm u nas 200zl tam 20$ ..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 87320
Jeśli już to poniżej 180 złotych spokojnie
Ale jeśli tak będzie taniej i liczysz sie z tym, że przesyłka może dojś za pół roku to kupuj z fast'a..
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2950
Czemu wysylka ma isc pol roku?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 87320
Taka możliwośc zawsze jest
Paczka może by przetrzymywana przez celników
Możesz by ciągany po policji itp nieprzyjemne sprawy..
Nie jest to reguła ale bywały takie akcje.. poprostu trzeba miec to na uwadze ..
Gdyby zamawianie z USA było takie proste, szybkie i pewne wszyscy by zamawiali
Miej tez na uwagę cło.
Ale faktycznie przy zbiorowych zamówieniach wychodzi b. korzystnie.
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2950
Hmm z policja problemow byc nie powinno bo zamawiam kreatyne, gainera, r-ala. To srodki w polsce chyba legalne? Jest jakies clo na suple? oO
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trwałość odżywek

Następny temat

spalacze tłuszczu + odrzywki na mase , ??

electro
Polecane artykuły