SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobór odżywek w USA, prośba o pomoc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 898
Witam, przyjechłem na wakacje do USA i chce sobie te 3 m-ce tutaj poćwiczyć na siłowni.
Wiek 22, waga 71 kg, 178cm
Odżywki z tego co zauważyłem są tu w miare tanie, ale cięzko mi znaleść jakieś aktualne opinie o produktach tu sprzedawanych, a może udało by się coś tu wykorzystać więcej niż utarte schematy suplementacji z PL.

Sklep z odżywkami mam zaraz pod blokiem

Chciałbym prosić o pomoc w doborze odżywek tak do 120-150$.
Dobrze by było cos na regeneracje lub dobry pre-workout ponieważ pracuję fizycznie (12h z transportami) na budowie i muszę znaleść jeszcze siłe na trening.

Cel to na pewno troche przytyć, aczkolwiek wole mniej, a konkretnego mięśnia.

Myśle nad jakimś białkiem w izolacie, kreatną, BCAA, i przedtreningówce, lub jakis anabolik, chyba że polecicie jakiś inny zestaw?
Z góry dziękuję za pomoc ! ! !

p.s. (dieta w miare trzymana, korzystam z nawyków wyrobionych w PL i staram się szukać tu odpowiedników)


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2015-06-14 19:41:13
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
utartych schematow rczej nie zmiienisz, bo bys musial wyjsc poza inne substancje niz wypisales, a ktorych tak naprawde nie ma.
wiekszosc zabawek okazuje sie malo pomocna.

Jedynie niektore skladniki poszczegolnych suplementow w USA jak chcoby w produktach muscletecha sa tam dostepne, a u nas ograniczone lub zakazane kompletnie.

z firm godnych polecenia, masz praktycznie to co dostepne u nas, reszta kwiatkow to juz pojedyncze produkty.

oraz sprecyzuj co masz na mysli piszac "jakis anabolik"?:)
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 898
Jakis anabolik - rzucziła mi sie w oczy zakładka w sklepie bodybuilders, czyli prohormony czy boostery, nie interesowałem się tym, zakładajac że w moim wieku jest to raczej zbędne, jednak gdyby ktoś polecił mi się zagłębić w temacie na pewno bym skorzystał (gdyby miało mi to pomóc w osiągnięciu celu np. boostery tescia do podreperowania tej regeneracji?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14672 Napisanych postów 53174 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400613
Jak chcesz sie bawic w PH to imo lepiej juz cos przybic
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 898
Jakis anabolik - rzucziła mi sie w oczy zakładka w sklepie bodybuilders, czyli prohormony czy boostery, nie interesowałem się tym, zakładajac że w moim wieku jest to raczej zbędne, jednak gdyby ktoś polecił mi się zagłębić w temacie na pewno bym skorzystał (gdyby miało mi to pomóc w osiągnięciu celu np. boostery tescia do podreperowania tej regeneracji?)

Co do schematów - tak jak napisałem, działał bym sprawdzonymi metodami, czyli to co wyminiłem wyżej, a chciałem sie poprostu dowiedzieć coś więcej o tych "kwiatuszkach" jakie tu można dostać a w PL nie, np przedtreningówki z geranium.

Czyli firmy MP, Arnold~, Unversal jak najbardziej? nie widziałem obecnych opinii na temat innych, może któreś się pogorszyły, może któreś poszły w lepsza strone?

Jak się tu nazywa jabłczan kreatyny? tri creatine malate? najbardziej byłem zadowolony z TRECowskiego CM3, a tu nie moge znaleść odpowiednika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 898
georgu
Jak chcesz sie bawic w PH to imo lepiej juz cos przybic


Tutaj nie będę się bawił w cykl, nie mam żadnych źródeł dostępu, a co dopiero pewnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14672 Napisanych postów 53174 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400613
Wiec odpusc PH i zostan przy sprawdzonych schematach
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 898
okej, dzięki za radę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Mimo wszystko rynek suplementów (które warto zastosować) jest bardzo wąski i zmieniają sie jedynie etykiety i to jak bardzo nas ktoś chce ograbić...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14672 Napisanych postów 53174 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400613
Dokladnie Mono naszym Bogiem, a na reszte nawet nie ma za bardzo co patrzec

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38655
Mam to samo pytanie,wiec nie bedę zakładał nowego tematu.
Za tydzień lece do USA i chce na miejscu kupic suple,plan to masa.
Dieta będzie,mimo to chciałbym kupic dobre zrodło białka i kreatyne:
-Optimum Nutrition Gold Standard 100% WHEY
-Universal Nutrition mono kreatyny
-Animal Pak witaminy

Czy cos jeszcze mogl bym do tego dołożyc? Bardzo mnie ciekawi hydrolizat białka Dymatize,w Polsce jest bardzo drogi i raczej nie bede chciał wydać na niego tyle kasy,tam przelicznik jest lepszy tylko zastanawiam sie czy warto?


Zmieniony przez - saururs w dniu 2015-06-17 17:47:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie dot. blokerów estrogenu.

Następny temat

trening o 8 rano co przed ?

WHEY premium