Po cell pump'ie kręci mi się w głowie i jest mi niedobrze. Nie moge nic zjeść, dzisiaj przykładowo z 2 godziny mnie trzymało. Tą puche jadłem około 2 miesiace temu i bylo to samo. Nie za każdym razem ale miałem takie dziwne uczucie. Dziś chcialem dokonczyc puszke i dokupic coś nowego. Miał ktoś z Was coś takiego? 3/4 puszki i jak tu brać. Jak sie mam pochorować to słaby efekt:-/
This world so trife, Your money or Your life
Krzysztof Piekarz

jutro spróboje zjeść śniadanie po 15 minutach.