Szacuny
13
Napisanych postów
769
Wiek
47 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
17354
Hejka. Jestem po cyklu na Xpandzie i zastanawiam się czy nie pobrać sobie jakiegoś NO boosterka (zastanawiam się nad White Blood). Chodzi głównie o trochę więcej pary na treningu.
Więc jak w temacie - warto wydać trochę $ czy sobie darować?? Prosiłbym o wypowiedzi ludzi, którzy stosowali już NO.
Z góry dzięki!!!