Ilość wyświetleń tematu: 74328

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Szacuny 0 Napisanych postów 456 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7429
Do przerwy niespodzianka w meczu Czechy-Ghana, Czesi przegrywają 0:1 po bramce Gyana w 2.minucie spotkania.
...
Czesi przyciśnięci...
nie maja za bardzo jak rozwinąć skrzydeł przy rosłych obrońcach Ghany.
Niespodzianka wisi w powietrzu i wygląda na to, że mecz z Włochami bedzie arcyważny.

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
cukierkowy C.Ronaldo- milion dryblingow, dwa miliony strat.. echh, samolub straszny, chcialbym, zeby Portugalia zostala skarcona przez C.Ronaldo, ktory robic wszystko dla dobra druzyny gra pod publike, drybluje, nie podaje etc.. tak mozna grac, jak sie wygrywa minimum 3-0.. ale nie przy stanie 1-0..czy nawet 0-0.. choc dla mnie- widze jego gra jest okey, chociaz przyjemna dla oka, ale dla kibicow Portugalii juz zdziebko mniej, pewnie woleliby, zeby Cristiano gral nieco bardziej artruistycznie..

Czechy sobie nie radza z walczaca o kazda pilke Ghana..
widac brak Kollera, Lokvenc nie zastapil go nalezycie..

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

...
zgodze sie z tobą
C.Ronaldo zagrał dzisiaj za bardzo samolubnie
ale ważne jest to, że Portugalia wygrała i zdobyla 3 pkt. W końcu zdobył bramke z karnego i przyczynił sie do zwycięstwa reprezentacji Luiza Felipe Scolariego.